Minden negyedet meg tudtunk nyerni a hazai csapat ellen, pedig nagyon nem a megszokott összeállításban játszottunk az ötösöket illetően. Szépen semlegesítettük az ellenfél legjobbját és támadásban mindenki hozzá tudott tenni. Kicsit kevesebbet mozogtunk az edzésen gyakoroltakhoz képest, de jól működtek a betöréseink és végig kontrolláltuk a meccset.
Magabiztos győzelmet arattunk.
A tisztes helytállás volt a célunk a mérkőzés elején, ami kifejezetten jól indult.
Sajnos a 2. negyedünk közepén szétesett a koncentrálásunk és már nem tudtuk okosan, türelmesen átjátszani a Sopron agresszív, csapdázó letámadását. A 3. negyedben kaptunk pár extra kosarat is (ellenfelünk összesen 7 db 3 pontost dobott) , és engedtük, hogy tovább növeljék az előnyüket, mert már nem haraptunk úgy a szabad labdákra és lepattanókra.
Ezeken az üresjáratokon kívül akadtak ötletes megoldásaink és szépen kijátszott akcióink és végül teljesítettük a célt, hogy vállalható játékkal búcsúzzunk a naptári évtől.