A Bikák korán keltek, mégsem leltek győzelmet Tapolcán, csak ebédre jött a siker

Edzői értékelés

A reggel 9 órás kezdés Tapolcán, nem ígérkezett egyszerű feladatnak, de a fiúk jól melegítettek, éberen kezdték a meccset, de sajnos, hiába vezettünk magabiztosan az első negyedben 14 ponttal, a második ötösünk teljesen megzavarodva kezdett és technikai hibákkal és figyelmetlenségekkel pillanat alatt vissza hoztuk az ellenfelet a meccsbe, akinek még jó pár szerencsés kosara is beesett, ahogy az már ilyenkor lenni szokott .

A 2. félidőben szép lassan felőrölt minket a jóval erősebb fizikumú csapat. Nagyon sok zárást alkalmazva és "könnyű" támadó lepattanókat szerezve átvették a vezetést és, ha nem is simán de nyertek. Küzdelemmel nem volt gond, de elenyésző százalékban játszunk szoros végjátékot, s itt most némi rutinra lett volna szükség.

10

A 3. negyed 9-9 -étől eltekintve, jól játszottunk és mindenki kapott megfelelő játéklehetőséget, amivel tudott is élni. Az ellenfelünk lelkesen védekezett, ezért akadtak nehézségeink, de összességében magabiztosan nyertünk, szép volt fiúk!