naptár

A fiú U14 Alligators a főtábla 3. fordulójára utazik Oroszlányba

DKKA 9. hét mérkőzései
(2023.02.27 – 03.05.)

 

2023.02.28, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Kadett Bajnokság)

16.30 – Dávid Kornél KA – Zalaegerszegi KTE

 

2023.03.02, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (Fiú Junior Regionális Banokság)

19.00 – Dávid Kornél KA/B – VUKE U18/B

 

2023.03.03, péntek – MKOSZ terem (NBI/B Zöld csoport, U20)

16.00 – Dávid Kornél KA – NYÍKSE

 

2023.03.03, péntek – MKOSZ terem (NBI/B Zöld csoport)

19.00 – Dávid Kornél KA – NYÍKSE

 

2023.03.04-05, szombatvasárnap – Oroszlány (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla 3. forduló)

03.04, szombat:

10.00 – MVM-OSE Lions U14/A – Dávid Kornél KA/A

12.00 – Budafok/A – Nyíregyházi Sportcentrum

16.00 – Nyíregyházi Sportcentrum – MVM-OSE Lions U14/A

18.00 – Budafok/A – Dávid Kornél KA/A

03.05, vasárnap:

9.00 – Dávid Kornél KA/A – Nyíregyházi Sportcentrum

11.00 – MVM-OSE Lions U14/A – Budafok/A

 

2023.03.04, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Serdülő Regionális Bajnokság)

9.00 – Dávid Kornél KA/B – Tapolcai Párducok

11.00 – Tapolcai Párducok – Dunaújvárosi Sárkányok

13.00 – Dunaújvárosi Sárkányok – Dávid Kornél KA/B

 

2023.03.04, szombat – Várpalota (Kenguru Bajnokság, 6. forduló, F csoport)

14.00 – Fűzfői AK – Várpalotai Gepárdok

15.15 – DKKA Párducok – Fűzfői AK

16.30 – Várpalotai Gepárdok – DKKA Párducok

 

2023.03.04, szombat – Zalaegerszeg (Leány Kadett Bajnokság)

17.30 – Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA

 

2023.03.05, vasárnap – Paks (Kenguru Bajnokság, 6. forduló, A csoport)

10.30 – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – DKKA Vezérek

11.45 – DKKA Vezérek – Alba Fehérvár Oroszlánok

13.00 – Alba Fehérvár Oroszlánok – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok

 

2023.03.05, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság, 6. forduló, B csoport)

13.00 – Marcali Szürkefarkasok – DKKA Ördögök

14.15 – DKKA Ördögök – DKKA Darazsak

15.30 – DKKA Darazsak – Marcali Szürkefarkasok

2023.03.05, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság, 6. forduló, C csoport)

8.30 – DKKA Ugrómókusok – DKKA Tigrisek

9.45 – Alba Fehérvár Cápák – DKKA Ugrómókusok

11.00 – DKKA Tigrisek – Alba Fehérvár Cápák

 

2023.03.05, vasárnap – Tapolca (Fiú Serdülő Regionális Bajnokság)

9.00 – Dávid Kornél KA/B – Tapolcai Tigrisek

10.30 – Alba Fehérvár/B – VUKE/B

12.00 – Dávid Kornél KA/B – VUKE/B

13.30 – Alba Fehérvár/B – Tapolcai Tigrisek

 

2023.03.05, vasárnap – Veszprém (Fiú Serdülő Regionális Bajnokság)

13.00 – Dávid Kornél KA/C – VUKE/A

14.45 – TSE Basket – Pápai KC

16.30 – Dávid Kornél KA/C – Pápai KC

18.45 – TSE Basket – VUKE/A

 

2023.03.05, vasárnap – MKOSZ terem (Leány Junior Regionális Bajnokság)

11.00 – Dávid Kornél KA – MTK Budapest

 

2023.03.05, vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)

15.00 – Dávid Kornél KA/A – AKMÉ Körmendi Törpördögök

 

2023.03.05, vasárnap – MKOSZ terem (Női Amatőr)

18.00 – Dávid Kornél KA – ZTE NKK

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!