Negyedek:

11 : 6, 8 : 16, Büntetők: 7 : 6, 18 : 6, 20 : 9

Edzői értékelés:

Sebestyén-Ádám Csilla (Rókák):

Nagyon szoros első félidőt játszottunk az Ördögök ellen, a félidőben még 2 ponttal ők vezettek. Aztán a 3. negyedtől folyamatosan felőröltük ellenfelünket, előjött a magassági és fizikai előnyünk.

Minden játékosomat dicséret illeti!

Köszönjük a minket elkísérő Szülőknek a biztatást, sportszerű szurkolást!

Hajrá RÓKÁK!!!

Ács Péter (Ördögök):

A legjobbak között szerepelni mindig nagy kihívás, de ezen a vasárnapon az A csoportban való bennmaradás reményével utaztunk Paksra. Tudtuk, hogy ehhez akadémiánk lánycsapatát kell legyőznünk. Ennek szellemében nagyon lelkesen, harcosan kezdtük a mérkőzést. Öröm volt látni, ahogyan komoly fizikai hátrányunkat eltüntetve mentünk előre. Ennek eredményeként a szünetre sikerült minimális előnyt szereznünk. Sajnos azonban lendületünk csupán eddig tartott. A folytatásban már nem tudtuk ellensúlyozni ellenfelünk erőfölényét, sajnos belefáradtunk az első félidőbe. Ennek ellenére gratulálok fiúknak, mert képesek voltak legalább egy félidőn keresztül megnehezíteni a legtöbb esetben 1-2 évvel idősebb lányok dolgát. Gratulálok a győztes csapatnak is, sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban.

Szeretném megjegyezni, hogy ez a mérkőzés sokkal felkészültebb, alázatosabb játékvezetést érdemelt volna. Legalább olyat, ahol a játékvezetők a szabályokkal tisztában vannak.

4 : 28, 2 : 14, Büntetők: 7 : 6, 0 : 21, 0 : 13

Sajnos ezt a mérkőzés nehéz értékelni. Nagyon nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Azt sem tudtuk megcsinálni, amit egyébként az eddigi paksi mérkőzéseinken sikerült. Ennek ellenére fel a fejjel, minden mérkőzésből lehet és kell is tanulni.

Még egy forduló van vissza az alapszakaszból, de ettől függetlenül biztos, hogy a végső sorrendben az Ördögök akadémiánk második helyezett fiúcsapata lesz!