Negyedek:

14 : 21, 6 : 13, Büntetők: 3 : 6, 14 : 14, 7 : 24

Edzői értékelés:

A „C” csoportot megnyerve kerültünk fel a „B”-be, míg a pápaiak voltak a bennmaradók. Az ellenük nyújtott teljesítményen lehetett lemérni, hogy mi kell a „B” csoporthoz.

Kissé zavartan kezdtünk és több védekezési hibát is elkövettünk, amelyek eredményeként rendszerint kosarat kaptunk és ellenfelünk vezetéshez jutott, de a negyed második felére megnyugodott a csapat, úgy koncentrált, ahogy azt kell és ez eredményezte a vezetést.
A második negyedtől már mindenki azt nyújtotta, amit tud, így a végére eldőlt, hogy a Pápai KC esik ki a „B” csoportból ebben e fordulóban.

14 : 10, 16 : 6, Büntetők: 3 : 5, 18 : 15, 17 : 7

A csoport döntőjét az „A” csoportba kerülésért a házigazda veszprémiekkel vívtuk, akik szintén legyőzték a Pápai KC-t.

A csapat felszabadultan, jó kedvvel és nagy erőbedobással játszott és ahogy ez már ilyenkor lenni is szokott, szinte minden sikerült.

Tudatos 1:1 elleni játékok mellett, ügyes befutásokból is születtek szép kosarak. A védekezésben sem voltak akkora hibák, mint az előző meccs elején, hanem ezen a téren is jó, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtottunk. Lendületes jó tempóban indulva, rendszerint jól meglátva a társakat gyors kosarakat értünk el. Talán a meccs végén az utolsó 3-4 percben lehetett némi fáradtságot észrevenni a játékunkban.