Bebiztosítottuk a második helyünket a rájátszásban

Korosztály:

Fiú kadett (U16)

Csoport:

Rájátszás

Forduló:

8. forduló

Helyszín:

Budapest

Dátum:

2021-04-17

Csapatok:

Kiss Lenke KA/A – Dávid Kornél KA Aligators

Eredmény:

66 : 96

Negyedek:

19 : 21, 12 : 32, 16 : 21, 19 : 22

Edzői értékelés:

Döcögősen indult a mérkőzés számunkra. Az első negyedben fej-fej mellett haladtak a csapatok. Viszont a második negyedben összeállt a védekezésünk és könnyű kosarakat tudtunk szerezni, ezáltal magabiztos előnyre tudtunk szert tenni amit a mérkőzés végéig folyamatosan tudtunk növelni.

Ezzel a győzelemmel bebiztosítottuk a második helyünket a rájátszásban és továbbra is fenn maradt az esély az A döntőre.

A csapat tagjai:

 

Játékos neve

Pontszám

   

Denk Norbert

16/6

Barthalos András

16/9

Áron Zétény

15/3

Csaba Áron

5/3

Denk Marcell

0

Jánni Ákos

13

Németh Bence

6

Valicsek Donát

8

Ugrics Bálint

9/3

Magyari Márton

5/3

Rózsa Levente

1

Szaniszló Bence

2

Edző:

Gáll Dominik

Kattints a részletekért!

Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.