11 :
  19

Edzői értékelés

A 6. fordulóban Pakson 5 emberrel is sikerült pár ponttal legyőzni a Füredet. Most megfelelő létszámmal nem okozott gondot a magabiztos siker. Öröm volt látni, hogy egyre többször megtalálják egymást - passzok, indítások - a játékosok. Mindenki becsülettel küzdött, hajtott. Mindenkinek sikerült kosarat szereznie, mindenki hasznos tagja volt a csapatnak.

Jó volt látni, hogy Liszkóczi Bence (13) egyre magabiztosabban és eredményesebben játszik. Ágoston Bence (5) igyekezete végre pontokban is eredményes volt. A csapat legponterősebb játékosa Osztotics Gergő lett 21 ponttal, de szépen termelt Dancs Marci is (18). Vághó Bálint most el - el "tünt" mérkőzés közben így most "csak" 13 pontig jutott. Dancs Gergely (12) sok labdát szerzett és játszotta meg a társait.

Összességében nagyon biztató volt a játék, végre megjelentek a csapatjáték elemei!

6

Ismét "házi" döntőn kellett bizonyítani a csapatnak. A vártnál nehezebben indult a mérkőzés, mert a "fiatal" sor az első negyedben 10 pontos hátrányt szedett össze.

A 3. negyedben már csak 5 ponttal maradtak alul. Szerencsére a "vének" a 2. és a 4. negyedben Dancs Gergely (26) ismét ponterős játékával és vezérletével sikeresen megfordították a mérkőzést  és biztossá tették változatos mérkőzésen a győzelmet.

Ezen a mérkőzésen is egyre többször láthattunk összjátékot, ötletes és jó megoldásokat. Igaz az egyénieskedés is most ismét többször visszatért. Azért a végére több játékoson is látszott hogy fejben elfáradtak, többet is hibáztak. Osztotics Gergő (16) egyre több bátor megoldást alkalmazott. Vághó Bálint (10) most enerváltabb volt de azért volt minden negyedben 2-3 jó perce is. Dancs Marci (6) pontgyártása most egy kicsit akadozott, sok ziccere is kimaradt. Liszkóczi Bence (4) többször is sikeresen megverte a védőjét és került helyzetbe, de a befejezésekben érthetetlen módon még mindig bizonytalan volt. Dominik Levente (3) bátran és eredményesen használta ki a játidejét. Mohácsi Balázs és Benczik Barnabás előtt is adódott több lehetőség a pontszerzésre, de most nem tudtak élni vele.