74 : 45

Negyedek:

15 : 8, 25 : 14, 21 : 7, 13 : 16

Edzői értékelés:

A meccs elején felváltva estek a kosarak, de a negyed végére sikerült meglépni valamelyest és a szünetig megerősítettük a vezetésünket.

Az első félidőben nagyon sok pontatlanság volt főleg támadásban, de a harmadik negyedben ezt is sikerült lecsökkenteni és a negyed végére eldöntöttük a találkozót.

22 : 21, 29 : 7, 16 : 19, 24 : 14

Nagyon rosszul, dekoncentráltan kezdtük a meccset. A 6. percben kezdtünk éledezni, és nagy hajrával már mi álltunk jobban az első negyed végére. A rövid pihenőt követően megmaradt az agresszivitásunk és sikerült végleg leszakítanunk az ellenfelet.

A sok sérülés és betegség miatt a második félidőben próbáltunk minél több energiát átmenteni a vasárnapi fontos találkozóra.

24 : 20, 24 : 21, 28 : 5, 22 : 12

A szombathelyiek elleni mérkőzés előtt nem néztünk ki túl jól. Összesen 7 bevethető játékos maradt.

A találkozó elején mégis magunkhoz tudtuk ragadni a kezdeményezést. Ötletes támadójátékkal megleptük ellenfelünket. Kaptunk 3-4 elkerülhető balszerencsés kosarat is így ellépni nem sikerült.

Mivel tudtuk, hogy nagyon kevesen vagyunk megbeszéltük a Fiúkkal, hogy nagyon fontos lesz, hogy a szünet utáni 2-3 támadásukat megállítsuk. Olyan energiákat szedtek elő a Játékosok, hogy 7 percig nem kaptunk kosarakat és szerzett labdákból könnyű kosarakkal el is döntöttük a találkozót. A negyedik negyedben sem álltunk le és tovább növeltük előnyünket.

Dicséret illeti a csapatot azért hozzáállásért és küzdeni tudásért, amit a hétvégén mutattak. A szezon érdemi része azonban most jön és rengeteget kell dolgozni, hogy tovább fejlődhessünk.