Csak papíron vesztettük el a második meccset!

Kenguru Bajnokság 5. forduló, „F” csoport

DKKA Nyuszik- Újvárosi szelek 57-27

Az első meccsünkön dicséret illeti minden játékosomat, amit kértem tőlük és edzéseken gyakoroltuk, azt sikerült szinte hiba nélkül teljesíteni. Sokkal pontosabbak voltak a bedobások, a passzolások, és néha még lepattanó labdaszerzést is láttam 🙂

Küzdelemből jelesre vizsgázott mindenki, gratulálok a szép eredményhez.

DKKA Nyuszik- Balatonfüred 34-35

A második meccsünk elején hamar kiderült, hogy teljesen át kell alakítanunk a támadásunkat és a védekezésünket is, ugyanis az ellenfél játékosai ezeket nem ismerték és sajnos nagyon sportszerűtlenül, durván játszottak. Szépen tartottuk a harmadik negyedig a 10 pont különbséget ennek ellenére, ám addigra a gyerekek belefáradtak a folyamatos verekedésbe, sérülés miatt is végleg le kellett hoznom játékost a pályáról.

A végén egy ponttal ugyan kikaptunk, de én győztes meccsként könyvelem el ezt a mérkőzést, ugyanis az ellenfélnél csak lépéshiba miatt kb. 8-10 pontot nem lett volna szabad megadni…

Külön köszönöm a jelen lévő szülők sportszerű szurkolását!