16,
  18 :
  22

Edzői értékelés

Jó ritmusban indítottuk a mérkőzést. Kifejezetten jól védekeztünk és a szerzett labdákból tudtunk lerohanásból kosarakat szerezni. A félidő közepén puhult a védekezésünk, rosszul védekeztünk 1:1 ellen, amivel az ellenfél jól élt és büntette a hibákat. Támadásban is több lett a pontatlanság,körülményesebbé váltunk.

A II. félidőben sem változott a játék képe, felváltva estek a kosarak, de pár ponttal mi jártunk előbbre.Néha grund kosárlabdát öltött a mérkőzés.

A végjátékban ismét sikerült a jobbik arcunkat mutatni védekezésben és ebből több tetszetős támadást is vezetni .A végét egy kicsit elkapkodtuk, volt némi izgalom,de kiharcoltuk a győzelmet.

Örömteli volt, hogy az utóbbi időben gyakorolt játékelemek közül többet is sikerült jól alkalmazni.