Edzés helyszínek és időpontok

Csapatnév

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

DKKA Darazsak FU11
17:00
Tóvárosi Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA Darazsak FU11

Hétfő

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Kedd

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Szerda

Csütörtök

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Péntek

DKKA Férfi NBI/B
18:30
MKOSZ Edzőcsarnok
19:30
MKOSZ Edzőcsarnok
18:30
MKOSZ Edzőcsarnok
19:30
MKOSZ Edzőcsarnok
19:30
MKOSZ Edzőcsarnok

CSAPATNÉV

DKKA Férfi NBI/B

Hétfő

18:30
MKOSZ Edzőcsarnok

Kedd

19:30
MKOSZ Edzőcsarnok

Szerda

18:30
MKOSZ Edzőcsarnok

Csütörtök

19:30
MKOSZ Edzőcsarnok

Péntek

19:30
MKOSZ Edzőcsarnok
DKKA FU12 Alligators
18:30
Tóvárosi Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola
18:30
Tóvárosi Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA FU12 Alligators

Hétfő

Kedd

18:30
Tóvárosi Általános Iskola

Szerda

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Csütörtök

18:30
Tóvárosi Általános Iskola

Péntek

17:00
Tóvárosi Általános Iskola
DKKA FU12 Bulls
17:00
Tóvárosi Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA FU12 Bulls

Hétfő

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Kedd

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Szerda

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Csütörtök

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Péntek

DKKA FU12 Cougars
18:30
Tóvárosi Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA FU12 Cougars

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

18:30
Tóvárosi Általános Iskola
DKKA FU14 Alligators
18:30
Tóvárosi Általános Iskola
15:00
MKOSZ Edzőcsarnok
18:30
Tóvárosi Általános Iskola
15:00
Tóvárosi Általános Iskola
15:00
Tóvárosi Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA FU14 Alligators

Hétfő

18:30
Tóvárosi Általános Iskola

Kedd

15:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Szerda

18:30
Tóvárosi Általános Iskola

Csütörtök

15:00
Tóvárosi Általános Iskola

Péntek

15:00
Tóvárosi Általános Iskola
DKKA FU14 Bulls
16:00
Deák F. Szakképző Iskola
16:00
Hétvezér Általános Iskola
18:30
Széchenyi I. Technikum
17:00
Hétvezér Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA FU14 Bulls

Hétfő

16:00
Deák F. Szakképző Iskola

Kedd

Szerda

16:00
Hétvezér Általános Iskola

Csütörtök

18:30
Széchenyi I. Technikum

Péntek

17:00
Hétvezér Általános Iskola
DKKA FU14 Cougars
16:00
Széchenyi I. Technikum
16:00
Széchenyi I. Technikum
16:00
Széchenyi I. Technikum
16:00
Széchenyi I. Technikum

CSAPATNÉV

DKKA FU14 Cougars

Hétfő

16:00
Széchenyi I. Technikum

Kedd

16:00
Széchenyi I. Technikum

Szerda

16:00
Széchenyi I. Technikum

Csütörtök

16:00
Széchenyi I. Technikum

Péntek

DKKA FU16 Alligators
15:00
MKOSZ Edzőcsarnok
15:00
MKOSZ Edzőcsarnok
15:00
MKOSZ Edzőcsarnok
16:30
MKOSZ Edzőcsarnok
16:30
MKOSZ Edzőcsarnok

CSAPATNÉV

DKKA FU16 Alligators

Hétfő

15:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Kedd

15:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Szerda

15:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Csütörtök

16:30
MKOSZ Edzőcsarnok

Péntek

16:30
MKOSZ Edzőcsarnok
DKKA FU16 Bulls
17:30
Kossuth Lajos Általános Iskola
18:30
Széchenyi I. Technikum
17:30
Kossuth Lajos Általános Iskola
19:00
Hétvezér Általános Iskola
16:00
Széchenyi I. Technikum

CSAPATNÉV

DKKA FU16 Bulls

Hétfő

17:30
Kossuth Lajos Általános Iskola

Kedd

18:30
Széchenyi I. Technikum

Szerda

17:30
Kossuth Lajos Általános Iskola

Csütörtök

19:00
Hétvezér Általános Iskola

Péntek

16:00
Széchenyi I. Technikum
DKKA FU18 Alligators
17:00
MKOSZ Edzőcsarnok
16:30
MKOSZ Edzőcsarnok
17:00
MKOSZ Edzőcsarnok
16:30
MKOSZ Edzőcsarnok
16:30
MKOSZ Edzőcsarnok

CSAPATNÉV

DKKA FU18 Alligators

Hétfő

17:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Kedd

16:30
MKOSZ Edzőcsarnok

Szerda

17:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Csütörtök

16:30
MKOSZ Edzőcsarnok

Péntek

16:30
MKOSZ Edzőcsarnok
DKKA FU18 Bulls
18:30
Kossuth Lajos Általános Iskola
19:30
Deák F. Szakképző Iskola
18:45
Kossuth Lajos Általános Iskola
18:30
Deák F. Szakképző Iskola
18:30
Hétvezér Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA FU18 Bulls

Hétfő

18:30
Kossuth Lajos Általános Iskola

Kedd

19:30
Deák F. Szakképző Iskola

Szerda

18:45
Kossuth Lajos Általános Iskola

Csütörtök

18:30
Deák F. Szakképző Iskola

Péntek

18:30
Hétvezér Általános Iskola
DKKA LU14/A
15:30
Bory Jenő Általános Iskola
15:30
Bory Jenő Általános Iskola
15:30
Bory Jenő Általános Iskola
15:30
Bory Jenő Általános Iskola
15:30
Bory Jenő Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA LU14/A

Hétfő

15:30
Bory Jenő Általános Iskola

Kedd

15:30
Bory Jenő Általános Iskola

Szerda

15:30
Bory Jenő Általános Iskola

Csütörtök

15:30
Bory Jenő Általános Iskola

Péntek

15:30
Bory Jenő Általános Iskola
DKKA LU14/B
16:30
Kossuth Lajos Általános Iskola
16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola
16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA LU14/B

Hétfő

Kedd

16:30
Kossuth Lajos Általános Iskola

Szerda

16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola

Csütörtök

Péntek

16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola
DKKA LU16/A
17:00
Bory Jenő Általános Iskola
17:00
Bory Jenő Általános Iskola
17:00
Bory Jenő Általános Iskola
17:00
Bory Jenő Általános Iskola
17:00
Bory Jenő Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA LU16/A

Hétfő

17:00
Bory Jenő Általános Iskola

Kedd

17:00
Bory Jenő Általános Iskola

Szerda

17:00
Bory Jenő Általános Iskola

Csütörtök

17:00
Bory Jenő Általános Iskola

Péntek

17:00
Bory Jenő Általános Iskola
DKKA LU18
18:30
Széchenyi I. Technikum
18:30
Bory Jenő Általános Iskola
18:30
Bory Jenő Általános Iskola
18:30
Bory Jenő Általános Iskola
18:00
Széchenyi I. Technikum

CSAPATNÉV

DKKA LU18

Hétfő

18:30
Széchenyi I. Technikum

Kedd

18:30
Bory Jenő Általános Iskola

Szerda

18:30
Bory Jenő Általános Iskola

Csütörtök

18:30
Bory Jenő Általános Iskola

Péntek

18:00
Széchenyi I. Technikum
DKKA Női Amatőr NBI/B
18:30
Bory Jenő Általános Iskola
18:00
MKOSZ Edzőcsarnok
18:30
Bory Jenő Általános Iskola
18:00
MKOSZ Edzőcsarnok
18:30
Bory Jenő Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA Női Amatőr NBI/B

Hétfő

18:30
Bory Jenő Általános Iskola

Kedd

18:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Szerda

18:30
Bory Jenő Általános Iskola

Csütörtök

18:00
MKOSZ Edzőcsarnok

Péntek

18:30
Bory Jenő Általános Iskola
DKKA Ördögök FU11
15:20
Széna Téri Általános Iskola
15:30
Széna Téri Általános Iskola
15:45
Széna Téri Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA Ördögök FU11

Hétfő

Kedd

15:20
Széna Téri Általános Iskola

Szerda

Csütörtök

15:30
Széna Téri Általános Iskola

Péntek

15:45
Széna Téri Általános Iskola
DKKA Pandák LU12
18:00
Kossuth Lajos Általános Iskola
17:00
Hétvezér Általános Iskola
17:45
Kossuth Lajos Általános Iskola
17:30
Kossuth Lajos Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA Pandák LU12

Hétfő

18:00
Kossuth Lajos Általános Iskola

Kedd

17:00
Hétvezér Általános Iskola

Szerda

Csütörtök

17:45
Kossuth Lajos Általános Iskola

Péntek

17:30
Kossuth Lajos Általános Iskola
DKKA Tigrisek LU11
16:30
Kossuth Lajos Általános Iskola
16:00
Hétvezér Általános Iskola
16:30
Kossuth Lajos Általános Iskola
16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA Tigrisek LU11

Hétfő

16:30
Kossuth Lajos Általános Iskola

Kedd

16:00
Hétvezér Általános Iskola

Szerda

Csütörtök

16:30
Kossuth Lajos Általános Iskola

Péntek

16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola
DKKA U9 felkészítő
17:00
Tóvárosi Általános Iskola
16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola
16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola
17:00
Tóvárosi Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA U9 felkészítő

Hétfő

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Kedd

16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola

Szerda

16:00
Kossuth Lajos Általános Iskola

Csütörtök

17:00
Tóvárosi Általános Iskola

Péntek

DKKA Ugrómókusok FU11
16:15
Ráklóczi F. Általános Iskola
16:15
Ráklóczi F. Általános Iskola
16:15
Ráklóczi F. Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA Ugrómókusok FU11

Hétfő

Kedd

16:15
Ráklóczi F. Általános Iskola

Szerda

16:15
Ráklóczi F. Általános Iskola

Csütörtök

Péntek

16:15
Ráklóczi F. Általános Iskola
DKKA Vezérek FU11
16:00
Hétvezér Általános Iskola
16:00
Hétvezér Általános Iskola
16:00
Hétvezér Általános Iskola

CSAPATNÉV

DKKA Vezérek FU11

Hétfő

16:00
Hétvezér Általános Iskola

Kedd

Szerda

Csütörtök

16:00
Hétvezér Általános Iskola

Péntek

16:00
Hétvezér Általános Iskola