40 : 84

Negyedek:

8 : 24, 2 : 12, Büntetők: 4 : 4, 8 : 27, 18 : 17

Edzői értékelés:

Mindkét csapatban voltak hiányzók, de szerencsére kellő létszámmal nekünk is sikerült kiállni. Jól játszottunk, főleg az első és harmadik negyedben, ahol nagy sebességgel, Botond és Attila jó 1-1 elleni játékával nagy fölényben voltunk. A másik két negyedben Dancs Gergőhöz nem tudott senki felzárkózni. A negyedik negyed gyenge játékát nehéz megmagyarázni, kár volt érte.

14 : 18, 20 : 18, Büntetők: 2 : 8, 16 : 21, 24 : 16

Mivel nem volt bevethető cserénk, várható volt, hogy nem fogjuk bírni azt az iramot, amit ellenfelünk diktál. Ennek ellenére nem álltunk rosszul, Gergő „hozta” a pontjait, de határozottabb támadó játékával még többet tudott volna hozzátenni, amire nagy szükség lett volna, mert a vele egy negyedben játszó Csabai Marci jóval tudása alatt játszott.

Nagyon elégedettek voltunk Attilával és Botonddal, mert gyorsaságukat kihasználva bármikor meg tudták verni az emberüket, csak a befejezések voltak pontatlanok ennél a nagy sebességnél.

Hat pontot ajándékoztunk a félidei büntetőkkel ellenfelünknek!

Összességében megállapítható, hogy mindkét csapat sokat fejlődött október óta és most, egy jó mérkőzést játszottunk egymással.