43 : 25

Negyedek:

8 : 8, 7 : 4, Büntetők: 5 : 4, 15 : 2, 8 : 7

Edzői értékelés:

Akár az első félidőt, akár a negyedik negyedet nézem jól védekeztünk és a támadójátékunkban sem találhatunk sok kivetni valót. Sajnos, a félidőben néhány játékos figyelme teljesen elfordult a mérkőzésről és a harmadik negyedet teljesen szétszórtan, szétesően játszotta. Ennek az eredménye volt 15:2 !!! az ellenfélnek egy negyedben. Annyi pontot kaptunk, mint az egész első félidőben összesen. Ezzel sajnos el is dőlt a mérkőzés.

Ha mind a négy negyedben koncentráltan játszva közel döntetlent játszunk is veszíthettünk volna, de akkor emelt fővel. Így nem szabad!

6 : 0, 6 : 7, Büntetők: 6 : 4, 8 : 5, 4 : 6

Látszott, hogy az előző mérkőzésből mindenki igyekezett tanulni. Ennek megfelelően a csapatot az egész mérkőzésen mutatott figyelme és küzdeni tudása miatt NAGY-NAGY DICSÉRET illeti. Kiegyensúlyozott, jó játékkal végig vezetve győztünk, mindenkit bátran a pályára lehetett küldeni, mert igazi versenyzőként viselkedtünk. Jellemző, hogy a csapat 10 tagja szerzett ponto(ka)t.

Összegezve, a nyolc negyedből hétben jó és összefogott, figyelmes játék, nem mondható rossz teljesítménynek, de törekedni kell a 8/8-ra!