51 : 32

Negyedek:

13 : 12, 11 : 6, 21 : 8, 6 : 6

Edzői értékelés:

Ha a pálya minősége nem fordítottan lett volna arányos a komisszár szőrszálhasogatásával, akkor elképesztő körülmények között játszhattunk volna a hosszú út után, de sajnos nem így történt.

Nem tudtam a csapatra figyelni adminisztratív okokból a mérkőzés előtt (-és közben), így a fiúk szinte maguktól melegítettek/játszottak, és ez külön dicséretet érdemel.

A 2.félidőben pár perc alatt eldöntöttük a mérkőzést agresszívabb védekezésünkkel. Nem játszottunk tudásunk szerint, de egy pillanatnyira sem éreztem, hogy kikaphatunk.

14 : 27, 10 : 26, 15 : 30, 16 : 26

Hatalmas súly és magasság különbség volt a két csapat között, így a meccs előtt a 40 pont alatti vereséget tűztem ki a fiúk elé reális célként, hiszen kalkulálható volt negyedenként 4-5 elkerülhetetlen kapott kosár.

A fiúk bár (érthetően) féltek, mégis nagyon bátran játszottak és egy nagyon tisztességes mérkőzést játszottak, amiért gratulálok nekik. Külön bravúr, hogy mindenki szerzett kosarat tőlünk, aki pályára lépett – ez nagy arányú győzelmeknél szokott előfordulni.