Dátum: 2020-02-22
Csapatok: DKKA – Széchenyi KA Győr
Eredmény: 87 : 53
Negyedek: 17 : 12, 28 : 19, 22 : 15, 20 : 7
Edzői értékelés: Hazai pályán kezdtük a kuparendszerben zajló keresztjáték első felvonását.
Az elején kissé meg voltunk illetődve, nem találtuk a ritmusunkat,főleg a védőlepattanók terén. A játék ezen szegmensében fölénk nőtt ellenfelünk.

Ahogy kezdtünk belemelegedni a játékba, egyre ügyesebb megoldásokkal sikerült fokozatosan növelni az előnyünket, ehhez kellet,hogy javuljon a lepattanózás. (félidő 45:31).

A II. félidőben sem vettünk vissza a lendületből,nem engedtük közelebb a győri lányokat. Váltogatva a védekezést,több labdát is megszerezve és ügyes támadójátékkal az utolsó negyed előtt 20 pont főlé tornáztuk az előnyünket.

Az utolsó negyedben,továbbra is extázisban játszva,még egy lapáttal sikerült rátenni,az addig is extra teljesítményre. Hittel,meggyőződéssel, akarattal kosárlabdáztunk, ezeknek köszönhetően önbizalommal telve készülhetünk a jövő pénteki visszavágóra!!!