naptár

Fiú junior „B” döntő Zalaegerszegen

DKKA 17. hét mérkőzései
(2024.04.22-04.28)

 

2024.04.23, kedd – Tóvárosi Ált. Isk. (Gyermek Leány Régiós Jamboree)

18.15 – NKA Pécs Leány/A – DKKA Pandák

 

2024.04.24, szerda – Veszprém (Férfi NBI/B, Zöld csoport, rájátszás)

18.00 – Veszprém Kosárlabda Klub – Dávid Kornél KA

 

2024.04.25, csütörtök – MKOSZ terem (Női Amatőr Bajnokság, rájátszás)

17.30 – Dávid Kornél KA – Vasas Akadémia II.

 

2024.04.26-28, péntek-vasárnap – Zalaegerszeg (Fiú Junior Bajnokság, B döntő)

04.26, péntek:

10.00 – Dávid Kornél KA/A – MAFC (A)

12.30 – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18/A – Szolnoki KA/A. (B)

15.00 – Zalakerámia ZTE KK U18 – Atomerőmű SE U18A (C)

17.30 – Zsíros Akadémia Kőbánya/A – Kiss Lenke KA/A (D)

04.27, szombat:

10.00 – A vesztes – B vesztes (I.)

12.30 – C vesztes – D vesztes (II.)

15.00 – A győztes – B győztes (III.)

17.30 – C győztes – D győztes (IV.)

04.28, vasárnap:

9.00 – I. vesztes – II. vesztes (15. helyért)

11.30 – I. győztes – II. győztes (13. helyért)

14.00 – III. vesztes – IV. vesztes (11. helyért)

16.30 – III. győztes – IV. győztes (9. helyért)

 

2024.04.27, szombat – Jászberény (Fiú Serdülő Bajnokság, alsóház)

10.30 – Dávid Kornél KA/B – Lehel Kosársuli

12.30 – Óbudai Kaszások/A – TFSE

14.30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

16.30 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2024.04.27, szombat – MKOSZ terem (Férfi NBI/B, Zöld csoport, rájátszás)

19.00 – Dávid Kornél KA – Veszprém Kosárlabda Klub

 

2024.04.27-28, szombat-vasárnap – Nagykanizsa (Leány Serdülő Bajnokság, főtábla 2. forduló)

04.27, szombat:

10.30 – NKA Pécs/A – Csata DSE/B

12.45 – Kanizsa DKK – Dávid Kornél KA/A

16.00 – Dávid Kornél KA/A – NKA Pécs/A

18.15 – Kanizsa DKK – Csata DSE/B

04.28, vasárnap:

9.30 – Csata DSE/B – Dávid Kornél KA/A

11.30 – NKA Pécs/A – Kanizsa DKK

 

2024.04.27-28, szombat-vasárnap – Szombathely (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla 6. forduló)

04.27, szombat:

10.30 – Szombathelyi Sportiskola U14 – Vasas Akadémia/B

12.45 – Soproni Tigrisek SE U14/A – Dávid Kornél KA/A

17.00 – Dávid Kornél KA/A – Szombathelyi Sportiskola U14

19.15 – Soproni Tigrisek SE U14/A – Vasas Akadémia/B

04.28, vasárnap:

10.00 – Vasas Akadémia/B – Dávid Kornél KA/A

12.15 – Szombathelyi Sportiskola U14 – Soproni Tigrisek SE U14/A

 

2024.04.28, vasárnap – Körmend (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)

13.00 – AKMÉ Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél KA/A

 

2024.04.28, vasárnap – Budapest (Női Amatőr Bajnokság, rájátszás)

18.00 – Vasas Akadémia II. – Dávid Kornél KA

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!