naptár

Fiú serdülő felsőházi tornát rendezünk

DKKA 12. hét mérkőzései
(2024.03.18-03.24)

 

2024.03.19, kedd – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Kadett Regionális Bajnokság)

18.15 – Dávid Kornél KA/B – Darazsak Sportakadémia/B

 

03.20, szerda – MKOSZ terem (Leány Junior Regionális Bajnokság)

15.00 – Dávid Kornél KA – Darazsak Sportakadémia

 

2024.03.20, szerda – Budapest (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)

15.15 – Budapesti Honvéd/B – Dávid Kornél KA/A

 

2024.03.21, csütörtök – Dunaújváros (Fiú Junior Regionális Bajnokság)

18.00 – AF-Dunaújvárosi Sárkányok – Dávid Kornél KA/B

 

2024.03.21, csütörtök – Veszprém (Fiú Kadett Regionális Bajnokság)

18.00 – VUKE/A – Dávid Kornél KA/B

 

2024.03.22, péntek – MKOSZ terem (Leány Kadett Bajnokság, rájátszás)

14.30 – Dávid Kornél KA/A – DEAC

 

2024.03.23, szombat – Balatonkenese (Gyermek Bajnokság, 7. forduló, alsóház, C csoport)

9.00 – Pákozdi Kócsagok – Fűzfői Farkasok

10.30 – DKKA Bulls – Pákozdi Kócsagok

12.00 – Fűzfői Farkasok – DKKA Bulls

 

2024.03.23, szombat – MKOSZ terem (Fiú Serdülő Bajnokság, alsóház)

10.30 – Lehel Kosársuli U14 – Dávid Kornél KA/B

12.30 – TFSE – Óbudai Kaszások/A

15.00 – Lehel Kosársuli U14 – Óbudai Kaszások/A

17.00 – Dávid Kornél KA/B – TFSE

 

2024.03.23, szombat – Szombathely (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)

12.30 – Szombathelyi Sportiskola U16 – Dávid Kornél KA/A

 

2024.03.23, szombat – Veszprém (Férfi NBI/B, Zöld csoport, U20)

15.00 – Veszprém Kosárlabda Klub U20 – Dávid Kornél KA

 

2024.03.23, szombat – Veszprém (Férfi NBI/B, Zöld csoport)

18.00 – Veszprém Kosárlabda Klub – Dávid Kornél KA

 

2024.03.23-24, szombat-vasárnap – Szekszárd (Leány Serdülő Bajnokság, főtábla 1.)

03.23, szombat:

10:30 Török Flóris-Törekvés SE/A – DKKA/A

12:45 TARR KSC Szekszárd – BEAC Újbuda/A

03.24, vasárnap:

9:00 TARR KSC Szekszárd – Török Flóris-Törekvés SE/A

11:15 BEAC Újbuda/A – DKKA/A

15:00 DKKA/A – TARR KSC Szekszárd

17:15 BEAC Újbuda/A – Török Flóris-Törekvés SE/A

 

2024.03.23-24, szombat-vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Bajnokság, felsőház)

03.23, szombat:

10.30 – Kiss Lenke KA/A – Szolnoki KA U14/A

12.45 – Dávid Kornél KA/A – Budapesti Honvéd/B

16.00 – Budapesti Honvéd/B – Kiss Lenke KA/A

18.15 – Dávid Kornél KA/A – Szolnoki KA U14/A

03.24, vasárnap:

9.00 – Szolnoki KA U14/A – Budapesti Honvéd/B

11.00 – Kiss Lenke KA/A – Dávid Kornél KA/A

 

2024.03.24, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Regionális Bajnokság)

13.00 – Dávid Kornél KA/C – Dunaújvárosi Sárkányok

15.00 – Alba Fehérvár/B – VUKE/B

17.00 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

19.00 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2024.03.24, vasárnap – Jászberény (Gyermek Kiváló Kölykök Kupája, helyosztó)

11.00 – SZEDEÁK – Lehel Kosársuli

12.45 – NYÍKSE – DKKA Alligators

14.30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

16.15 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2024.03.24, vasárnap – Marcali (Gyermek Bajnokság, 7. forduló, alsóház, A csoport)

13.00 – Marcali Szürkefarkasok – VUKE U12 Oroszlánok

14.30 – VUKE U12 Oroszlánok – DKKA Cougars

16.00 – DKKA Cougars – Marcali Szürkefarkasok

 

2024.03.24, vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Junior Bajnokság, rájátszás)

13.00 – Dávid Kornél KA/A – Szolnoki KA/A

 

2024.03.24, vasárnap – Sopron (Leány Junior Regionális Bajnokság)

15.00 – Darazsak Sportakadémia – Dávid Kornél KA

 

2024.03.24, vasárnap – MKOSZ terem (Női Amatőr Bajnokság, Piros csoport)

16.00 – Dávid Kornél KA – MTK-TFSE

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!