Győzelemmel kezdett lány junior csapat is

Botos Péter

Junior lány bajnokság, regionális közép csoport

Székesfehérvár, 2014.10.01. 17.30  – Bory Jenő Általános Iskola

David Kornél Kosárlabda Akadémia – BEAC-MAFC Újbuda  70 – 33 (17-6, 16-3, 17-11, 20-13)

Minden szempontból jobbak voltunk a fővárosiaknál. Magassági és technikai fölényünket jól használtuk ki, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Mindenki legalább egy negyedet a pályán volt(11-26 perc). A mezőny dobás (30/70 43%)  és a büntetőzés (10/13 77%) is jó volt! Szedtünk 33 lepattanót(20 védő, 13 támadó)! Végre kezd a védekezésünk is összeállni. 12 alkalommal járt le ellenfelünk támadó ideje rádobás nélkül. Csak így tovább!

Balsay Dalma 4(8 lepattanó), Sveininger Enikő 8, Kovács Nelli, Benkó Anna 5(8 lepattanó), Balsay Rita 26, Gyuricza Fruzsina 8, Góbi Maja 5(5 szerzett labda), Réti Boglárka, Bacsárdi Zsófia 4, Uley Szonja 2(7 lepattanó), Varga Dóra 8.