naptár

Házibajnokság a Kenguru A csoportban

Petz Gábor

Botos Péter

DKKA 7. hét mérkőzései
(2024.02.12-02.18)

 

2024.02.13, kedd – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Kadett Regionális Bajnokság)

18.15 – Dávid Kornél KA/B – VESC U16

 

2024.02.16, péntek – Tiszaújváros (Férfi NBI/B, Zöld csoport, U20)

15.15 – Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 – Dávid Kornél KA

 

2024.02.16, péntek – Tiszaújváros (Férfi NBI/B, Zöld csoport)

18.00 – Tiszaújvárosi Phoenix KK – Dávid Kornél KA

 

2024.02.17, szombat – MKOSZ terem (Leány Junior Regionális Bajnokság)

14.30 – Dávid Kornél KA – VESC U18

 

2024.02.17, szombat – Pécs (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)

18.00 – PVSK NKA/A – Dávid Kornél KA/A

 

2024.02.17, szombat – Veszprém (Leány Serdülő Regionális Bajnokság)

10.00 – Dávid Kornél KA/B – VESC U14/A

12.00 – UNI Győr NKA/B – Dávid Kornél KA/B

14.00 – VESC U14/A – UNI Győr NKA/B

 

2024.02.17, szombat – Tóparti Gimnázium (Kenguru Bajnokság, 5. forduló, A csoport)

9.00 – DKKA Darazsak – DKKA Vezérek

10.30 – DKKA Vezérek – DKKA Ördögök

12.00 – DKKA Ördögök – DKKA Darazsak

 

2024.02.17, szombat – Tóparti Gimnázium (Kenguru Bajnokság, 5. forduló, B csoport)

13.30 – Alba Fehérvár Cápák – DKKA Ugrómókusok

15.00 – DKKA Ugrómókusok – Alba Fehérvár Kenguruk

16.30 – Alba Fehérvár Kenguruk – Alba Fehérvár Cápák

 

2024.02.17, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Kenguru Bajnokság, 5. forduló, F csoport)

12.00 – DKKA Zsiráfok – Alba Fehérvár Oroszlánok

13.30 – Várpalota Bébi Gepárdok – VUKE Krokodilok

15:00 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

16.30 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2024.02.18, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kenguru Bajnokság, 5. forduló, E csoport)

10.00 – DKKA Tigrisek – VUKE U11 Farkasok

11.30 – VUKE U11 Farkasok – AF-Velencei Csukák

13.00 – AF-Velencei Csukák – DKKA Tigrisek

 

2024.02.18, vasárnap – Veszprém (Kenguru Bajnokság, 5. forduló, G csoport)

9.00 – VUKE Sasok – VESC U11

10.30 – DKKA Flamingók – VUKE Medvék

12.00 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

13.30 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2024.02.18, vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Junior Bajnokság, rájátszás)

14.30 – Dávid Kornél KA/A – Atomerőmű SE U18/A

 

2024.02.18, vasárnap – MKOSZ terem (Női Amatőr Bajnokság, Piros csoport)

17.00 – Dávid Kornél KA – MAFC

 

2024.02.17-18, szombat-vasárnap – Göd (Leány Serdülő Bajnokság, alsóház)

02.17, szombat:

10.00 – Csata DSE/B – Vasas Akadémia/B

12.00 – Gödi SE Gólyák – Dávid Kornél KA/A

02.18, vasárnap:

11.00 – Gödi SE Gólyák – Vasas Akadémia/B

13.00 – Dávid Kornél KA/A – Csata DSE/B

15.30 – Vasas Akadémia/B – Dávid Kornél KA/A

17.30 – Csata DSE/B – Gödi SE Gólyák

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS