44 : 67

Negyedek:

9 : 19, 8 : 17, 10 : 15, 17 : 16

Edzői értékelés:

Kiváló hangulatban, nagy pozitívitással, hangos szurkolással kezdtük a mérkőzést amitől az ellenfelünk bátortalan volt, mi pedig nagy sebességen pörögtünk.

Az első időkérésemnél a második negyedben mikor 8 ponttal vezettünk, érthetetlen módon lógó fejjel jöttek le a srácok mert hibáztak egymás után többször. Majd emlékeztettem őket hogy a hibáink ellenére is jól teljesítünk és attól, ha ostorozzuk magunkat nem lesz jobb, próbáljuk meg kijavítani a hibáinkat. Ettől a ponttól kezdve a gyenge helyzet kihasználásunk ellenére sem tudtak minket megállítani.

Ismét mindenki jelentőség teljes perceket kapott. Sajnos volt 1-2 negatív csalódás saját játékosoknál (ezeket átbeszéltük), viszont ezek ellenére is mindenkire nagyon büszke vagyok, egy csapatként haladunk tovább a veretlenség felé.