2 : 0

Negyedek:

10 : 21, 12 : 10, 6 : 18, 8 : 17

Edzői értékelés:

Bár a pályán simán győztünk 66:36 arányban, miután a betegek nem gyógyultak fel a mérkőzésre és csak 9 fővel érkeztünk a mérkőzésre, így papíron 2:0-ra veszítettünk.

Az első negyedet a kezdő ötös magabiztosan nyerte. A második negyedben sokszor hibáztunk a befejezéseknél. Aztán a második félidőben már ismét biztosabban dobtunk és múltuk felül a mérkőzés végére elfáradó ellenfelünket.

9 : 19, 15 : 10, 9 : 14, 27 : 12

Ezen a mérkőzésen is 0:2 került a jegyzőkönyvbe, bár a pályán 60:55-re győztünk egy eleinte sok bizonytalankodással tarkított, de a negyedik negyedben parádés hajrájú mérkőzésen.

Mindent, amiben az előzőkben bizonytalankodva próbálgattunk megcsinálni, a mérkőzés végén parádésan hajtottuk végre. A negyed 27:12-s eredménye magáért beszél.
Gratulálok azoknak, akik részt tudtak venni ezeken a mérkőzéseken, remélem az általuk nyújtott teljesítmény még keményebben edző versenyzőkké tette őket.