Két mérkőzés a Pest megyei bajnokságban.

1. február 27. Székesfehérvár

Pest Megyei Kadett Bajnokság

Dávid Kornél KA U17/B  – Dávid Kornél KA U17/C  39 – 66 (9-19, 13-16, 9-9. 8-22)

DKKA U17/B:

Németh B. 7,Glaser Z. 7, Tamás J. 6, Arany S. 2, Csabai Cs.

csere:
Sturcz L. 6, Uley Sz. 3, Tőke K. 3, Bárándi E. 4, Vas B., Vas V., Füzy Cs.

DKKA/U17C:Balsay Dalma 34(lepattanó, 5 blokk), Sveininger Enikő 13, Ács Nóra 4, Horváth Kata, Láng Fanni 6, Rózsa Nóra, Réti Boglárka, Salagvárdi Alexandra 9(7 lepattanó), Zölei Fanni, Verő Johanna.

Bekő Zsolt (DKKA U17/C):

A „fiatalok” megilletődve kezdtek, így az „öregek” megnyugtató előnyre tettek szert. A második és harmadik negyed nagy küzdelmet hozott, a „hazaiak” agresszívebben védekeztek, bátrabban támadtak, de nem tudták csökkenteni a különbséget.

Az utolsó negyedben Balsay Dalma, Sveininger Enikő és Salagvárdi Alexandra vezérletével felül kerekedtek a „vendégek”, és magabiztosan nyertek!

2016.02.28. 11:00
Monor

Monori SE – DKKA U17/B
51-31 (15-4, 14-8,16-10,6-9)
Bárándi E. 11, Arany S. 5, Glaser Z. 4, Németh B. 3, Sturcz L. 2
cs: Tőke K. 5, Sipos V. 1, Csabai Cs., Tamás J.

Kertész Zsolt (DKKA U17/B) :

Mindkét mérkőzésen a kezdéssel volt gond. Utána csak pozitívat lehet mondani a lányok munkájáról!