3,
  29 :
  2

Edzői értékelés

A szezon elő meccse előtt kicsit sem tűnt megnyugtatónak a bemelegítésünk magabiztossága, de a mérkőzés képe megnyugtatott engem és a fiúkat is. Jó védekezés után vezetett könnyű gólok sokasága nagy arányú győzelmet hozott.

23

Nem volt könnyű dolgunk a nagy sebességgel mozgó, de leginkább csak 2 -3 emberüket játékba vonó hazaiakkal.

Igyekeztünk megtalálni a lyukakat a védelmükben és ez többnyire sikerült is. Kész csoda, hogy túléltük az elképesztő lepattanó hátrányunkat és a sok kihagyott könnyű ziccereinket, de a fiúk nagyot küzdöttek és megérdemelten nyertünk.

Az U14-es szabályok miatt (2.félidőben már bárki játszhat bármennyit) a 3. negyedekben lesznek még gondjaink, mikor összeáll az ellenfelein legjobb pár játékosa, s az elzárásokkal sem sokat foglalkoztunk még (idén nem is fogunk), de hasonló taktikával, azaz az ellenfél nagy tempóra, s ezáltal előbb-utóbb hibákra kényszerítéssel és faultproblémák előidézésével, van mit keresnünk, hiszen nálunk bárki képes pontokat szerezni és tudunk cserékkel operálni.