Dátum: 2019-03-08
Csapatok: Atomerőmű SE – DKKA Vezérek
Eredmény: 54 : 36
Negyedek: 12 : 11, 19 : 3, Büntetők: 3 : 5, 4 : 13, 16 : 4
Edzői értékelés: Először kerültünk fel az „A” csoportba. Meglepett, hogy a Paksiaknál 3-4 remek adottságokkal rendelkező, kosaras mozgású, a korosztályánál jóval többet tudó játékosokkal rendelkeznek. Ők a második és negyedik negyedben együtt játszottak és így hiába voltunk egyenlő ellenfelek, a végjátékban meggyőző fölénnyel nyertek és biztosították, megérdemelt győzelmüket.

Zétény remek játékát ki kell emelni, ami az utóbbi időben az edzésmunkája alapján várható volt.

Negyedek: 17 : 18, 4 : 18, Büntetők: 4 : 9, 9 : 12, 4 : 22
Edzői értékelés: Szerencsés helyzetben vannak a „Darazsak”, hogy rendelkeznek ponterős vezéregyéniségekkel, akik passzolásban, labdaszerzésben és támadó lepattanó szerzésében is jeleskednek. Bár büszke voltam a csapatra, hogy felkerült a legjobbak közé, de még sem örültem felhőtlenül, mert tudtam, hogy a jelenlegi tudásunk és tapasztalatunk még kevés lesz ebben a csoportban.

Az előző mérkőzéshez hasonlóan itt is jól tartottuk magunkat két negyeden keresztül és hasonlóan összeroppantunk a másik két negyedben. A vesztes negyedekben játszó hat játékos közül öt 2009-es, akik most még ebben a csoportban nem tudnak hozzá tenni a játékhoz.

Majd jövőre! És ebben biztos vagyok!

A következő fordulókban változtatni kell az ötösökön, az eredményesebb játék érdekében. Zétény ezen a mérkőzésen is jól játszott. Gratulálok neki és természetesen az ellenfelünknek is!