Csapatok: DKKA Aligátorok – Kaposvár „A”
Eredmény: 86 : 99
Negyedek: 21 : 11, 17 : 8, Büntetők: 4 : 8, 15 : 27, 9 : 18
Hosszabbítás: 2 : 16
Edzői értékelés: Remekül kezdtünk a meccset, majd következett egy elképesztő leolvadás. Védekezésben átjáróházzá váltunk és ez természetesen támadásban is görcsösséget eredményezett. Az utolsó percekben megrázva magunkat magunkhoz ragadtuk a vezetést, de végül csak sikerült döntetlenre mentetni az ellenfelet. A hosszabbításban bárki játszhatott már, így ez nem kedvezett nekünk.

Sajnos csak ilyen pofonokon keresztül tanulhatjuk meg, hogy védekezésben nem csupán 1-1 embernek kell védekezni, míg a többiek „üdülhetnek” a pályán, hanem mindenkinek ki kell vennie a részét belőle, hiszen a jobb csapatokban már nem egy ember „kosarazik” csupán. Támadásban már nem az ellenfél gyengélkedéseiből élhetünk, hanem nekünk kell megdolgozni minden kosárért. De tanulságos volt nagy nyomás alatt játszani, mind játékerő, mind szurkolás tekintetében.

Pontszerzők:

Csapatok: DKKA Aligátorok – Kaposvár „B”
Eredmény: 52 : 79
Negyedek: 16 : 25, 7 : 10, Büntetők: 5 : 11, 14 : 23, 7 : 10
Edzői értékelés: A 2.meccsen sikerült tisztesen helyt állni a félgőzzel játszó ellenfél ellen.

Edző: Nagy Tamás