Hosszabbítás:

0 : 0

Edzői értékelés:

Végreee megszületett az első győzelmünk, amit már nagyon megérdemelt a csapat.

Decemberben -30 ponttal távoztunk az idegenbeli mérkőzésről, de, ami fontosabb: egy dekoncentrált, pontatlan, sok hibával játszó DKKA volt a pályán.

Most egy egészen más csapattal játszott az NKA: védekezésben kemények voltunk, többet kommunikálunk, szedtünk 52 lepattanót, valamint 10-el több szerzett labdánk volt, mint eladott (23-13).

Támadásban sok gyorsindítás kosarat dobtunk, de felállt védelem ellen is szervezetten játszottunk. Az első 3 percet leszámítva az egyetlen negatívum a 32/12-es büntető arány. Ezt kellő koncentrációval és gyakorlással lehet javítani.
7 támadópattanót engedtünk az ellenfélnek és 4 pontot kaptunk gyorsindításból, ebben is szépen fejlődünk.
Külön örülök, hogy mindenki már az első 3 negyedben pályára tudott lépni, és hozzá tudott tenni a sikerhez! Sajnos Darabont Bálint ujja a 6.percben megsérült, így ő kiülte a mérkőzés, de a többiek kitűnően helyettesítették.

Jövő csütörtökön Sopronba utazunk, ahol hasonló játékkal, jobb büntetőzéssel reális cél lehet egy újabb győzelem!

Gratulálunk a fiúknak, megmutatták, mit is tudnak valójában!