naptár

Mérkőzés maraton pénteken az MKOSZ Edzőcsarnokban

Petz Gábor

Botos Péter

DKKA 3. hét mérkőzései
(2024.01.15-01.21)

 

2024.01.17, szerda – Jáky József Technikum (Fiú Serdülő edzőmérkőzés)

17.00 – Dávid Kornél KA/A – Kaposvári KK

 

2024.01.19, péntek – MKOSZ terem (Női Amatőr Bajnokság, Piros csoport)

13.00 – Dávid Kornél KA – DVTK U23

 

2024.01.19, péntek – MKOSZ terem (Férfi NBI/B, Zöld csoport, U20)

16.00 – Dávid Kornél KA – TFSE-PSE U20

 

2024.01.19, péntek – MKOSZ terem (Férfi NBI/B, Zöld csoport)

19.00 – Dávid Kornél KA – Pénzügyőr Sportegyesület

 

2024.01.20, szombat – Veszprém (Kenguru Bajnokság, 4. forduló, G csoport)

10.00 – VUKE Medvék – VUKE Krokodilok

12.30 – DKKA Flamingók – VESC U11

14.00 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

15.30 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2024.01.21, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kenguru Bajnokság, 4. forduló, A csoport)

9.00 – DKKA Darazsak – DKKA Vezérek

10.30 – DKKA Vezérek – Alba Fehérvár Cápák

12.00 – Alba Fehérvár Cápák – DKKA Darazsak

 

2024.01.21, vasárnap – Paks (Kenguru Bajnokság, 4. forduló, B csoport)

13.00 – DKKA Ördögök – DKKA Ugrómókusok

14.30 – DKKA Ugrómókusok – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok

16.00 – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – DKKA Ördögök

 

2024.01.21, vasárnap – Marcali (Kenguru Bajnokság, 4. forduló, D csoport)

10.00 – Marcali Szürkefarkasok – DKKA Tigrisek

11.30 – DKKA Tigrisek – Fűzfői Farkaskölykök

13.00 – Fűzfői Farkaskölykök – Marcali Szürkefarkasok

 

2024.01.21, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kenguru Bajnokság, 4. forduló, F csoport)

13.30 – AF-Velencei Csukák – VUKE Sasok

15.00 – Alba Fehérvár Oroszlánok – DKKA Zsiráfok

16.30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

18.00 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2024.01.21, vasárnap – Sopron (Leány Serdülő Regionális Bajnokság)

10.00 – Dávid Kornél KA/B – Soproni Darazsak Akadémia/B

12.00 – Dávid Kornél KA/B – ZTE NKK

14.00 – ZTE NKK – Soproni Darazsak Akadémia/B

 

2024.01.21, vasárnap – MKOSZ terem (Leány Kadett Bajnokság)

11.30 – Dávid Kornél KA/A – Kiss Lenke/A

 

2024.01.21, vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Kadett Bajnokság, alapszakasz)

14.00 – Dávid Kornél KA/A – Alba Fehérvár

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS