II. negyed: 1+6 12+3
III. negyed: 2 22
IV. negyed: 2 20

Nagy Krisztina (Vadmacskák):

Az első mérkőzésünk bemelegítésnek jó volt, az új kislányok ügyesen játszottak, jól védekeztek. Sok ziccer,közeli dobás kimaradt, de rengeteg labdát szereztünk.

Petra ugyan nem dobott pontot, de sok kiváló passzt adott,és labdát szerzett. Külön nem értékelném a játékosokat,kicsit jobban elhihettük volna az első félidőben, hogy jobbak vagyunk..

IV. negyed: 5 9

Remek játékkal indítottunk, igazi harcos Vadmacska védekezéssel. Legjobban talán az Ugrómókusok lepődtek meg. 🙂 A félidőben 8! büntetőt bedobtunk, igazán szép teljesítmény volt!

Sajnos, Dorottyánk kipontozódott, pedig nagyon eredményesen védte az ellenfél egyik legjobb játékosát. A csapat csapatként harcolt, szép passzokat adtak egymásnak.

Ha nem esik ki Dorottya, Mesi nem sérül meg és Nita nem marad otthon, jobban megszorongathattuk volna a fiúkat.

A harmadik negyedben ment el a mérkőzés ( 2: 25 ). Sajnos, elfáradtak a lánykáim. Mesi, Dorka remekül irányítottak, összetartották az ötösüket, Kincső-Dorottya fantasztikusan védekeztek, Lili-Réka hatalmas meglepetés volt, bátran hozták fel a labdát és dobtak kosárra. Ami egyedül nem tetszett, az a lepattanószedés kb. teljes hiánya, ill. hiányoztak Tami, Panna pontjai.

Összességében nagyon pozitív lett a mérlegünk, egy szép győzelem és egy igazi egységben küzdő csapat harcos veresége.

A nagyon szimpatikus és harcos lányok ellen már előjöttek a hibáink, melyeken javítanunk kell, ha előre akarunk lépni.