79 : 17

Negyedek:

4 : 8, 28 : 0, 19 : 6, 28 : 3

Edzői értékelés:

Ellenfelünk gyakorlatilag egy új, kezdő csapat, de első mérkőzésre ideális ellenfél volt.

Az első negyedben mi is megilletődötten kezdtünk, de a folytatásban kidomborodott a különbség. A hivatalos végeredmény 20-0, mivel csupán 9 fővel jelent meg az ajkai csapat.

20 : 11, 14 : 17, 11 : 19, 8 : 22

Második mérkőzésünkön jóval erősebb ellenféllel találkoztunk, ráadásul az első negyedben sikerült felkorbácsolnunk a hazaiak lelkesedését.

Tisztességesen küzdöttünk, de a befejezésekbe rengeteg hiba csúszott. Pozitívum azonban, hogy az első perctől játszott egészpályás letámadásunkkal végül felőröltük ellenfelünket.

A küzdőszellem, a taktikai fegyelem terén sokat léptünk előre, ezért mindenképpen dicséret jár a fiúknak. A következő fordulóban még erősebb ellenfelek ellen mutathatjuk meg tudásunkat.