Pécsi Nemzeti Kosárlabda Akadémia

Alapítványunk névadója, Dávid Kornél, csütörtökön meghívottként vett részt a Pécsi Nemzeti Kosárlabda Akadémia komplexumának átadóján.

Az országos sajtó érdeklődésének középpontjában álló rendezvényen a megnyitó beszédet Orbán Viktor miniszterelnök tartotta, melyben sok lényeges szempontot emelt ki az akadémiák jövőjét illetően, ezért azt az alábbiakban teljes terjedelmében tesszük közzé.

A felvételt az NS online készítette!

https://www.youtube.com/embed/PkqmrKDOlUg

Kattints a részletekért!

Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.