naptár

Sopronban zárja az alapszakaszt a Férfi NBI/B

DKKA 13. hét mérkőzései
(2023.03.27 – 04.02.)

 

2023.03.28, kedd – Balatonfűzfő (Fiú Junior Regionális Bajnokság)

18.00 – Fűzfői AK – Dávid Kornél KA/B

 

2023.03.30, csütörtök – Kecskemét (Fiú Junior Bajnokság, rájátszás)

19.00 – Kecskeméti KA/A – Dávid Kornél KA/A

 

2023.04.01, szombat – Dunaújváros (Leány Serdülő Regionális Bajnokság)

10.00 – Dunaújvárosi Sárkányok U14 – Dávid Kornél KA/B

12.00 – Dávid Kornél KA/B – Tapolcai Párducok

14.00 – Tapolcai Párducok – Dunaújvárosi Sárkányok U14

 

2023.04.01, szombat – Budapest (Leány Junior Regionális Bajnokság)

13.00 – Óbudai Kaszások – Dávid Kornél KA

 

2023.04.01-02, szombat-vasárnap – Oroszlány (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla, 5. forduló)

04.01, szombat:

10.00 – MVM-OSE Lions U14/A – Soproni SI KA SKC/A

12.00 – Vasas Akadémia/A – Dávid Kornél KA/A

16.00 – Dávid Kornél KA/A – MVM-OSE Lions U14/A

18.00 – Vasas Akadémia/A – Soproni SI KA SKC/A

04.02, vasárnap:

9.00 – Soproni SI KA SKC/A – Dávid Kornél KA/A

11.00 – MVM-OSE Lions U14/A – Vasas Akadémia/A

 

2023.04.01-02, szombat-vasárnap – Budapest (Leány Serdülő Bajnokság, főtábla, 2. forduló)

04.01, szombat:

10.00 – Zsíros Akadémia Kőbánya – Kecskeméti KA/A

12.00 – Dávid Kornél KA/A – Nyíregyházi Kosársuli/A

16.00 – Nyíregyházi Kosársuli/A – Zsíros Akadémia Kőbánya

18.00 – Dávid Kornél KA/A – Kecskeméti KA/A

04.02, vasárnap:

9.00 – Kecskeméti KA/A – Nyíregyházi KA/A

11.00 – Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA/A

 

2023.04.01, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság, 7. forduló, A csoport)

9.00 – Alba Fehérvár Oroszlánok – DKKA Darazsak

10.15 – DKKA Darazsak – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok

11.30 – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – Alba Fehérvár Oroszlánok

 

2023.04.01, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság, 7. forduló, F csoport)

13.30 – DKKA Párducok – Alba Fehérvár Kenguruk

14.45 – Alba Fehérvár Kenguruk – Várpalotai Gepárdok

16.00 – Várpalotai Gepárdok – DKKA Párducok

 

2023.04.01, szombat – Dunaújváros (Leány Serdülő Regionális Bajnokság)

10.00 – Dunaújvárosi Sárkányok – Dávid Kornél KA/B

12.00 – Dávid Kornél KA/B – Tapolcai Párducok

14.00 – Tapolcai Párducok – Dunaújvárosi Sárkányok

 

2023.04.02, vasárnap – Bory Jenő Ált Isk. (Kenguru Bajnokság, 7. forduló, B csoport)

9.30 – DKKA Vezérek – Marcali Szürkefarkasok

10.45 – Marcali Szürkefarkasok – DKKA Ugrómókusok

12.00 – DKKA Ugrómókusok – DKKA Vezérek

 

2023.04.02, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság, 7. forduló, C csoport)

14.00 – DKKA Ördögök – DKKA Tigrisek

15.15 – DKKA Tigrisek – AF-Velencei Vadkacsák

16.30 – AF-Velencei Vadkacsák – DKKA Ördögök

 

2023.04.02, vasárnap – Sopron (NBI/B Zöld csoport, U20)

15.30 – SMAFC 1860 – Dávid Kornél KA

 

2023.04.02, vasárnap – Sopron (NBI/B Zöld csoport)

18.00 – SMAFC 1860 – Dávid Kornél KA

DKKA Sportmajális 2024
Nevezési lap ide kattintva érhető el!
nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS