Negyedek:

2 : 6, 4 : 5, Büntetők: 6 : 1, 2 : 10, 6 : 5

Edzői értékelés:

Nagy Sándor, Kovács Tímea (Tigrisek):

Lelkesedésünk töretlen, nagyon igyekszünk, de még zavar minket, hogy csak egy labda van és mindenki a körül akar lenni. Ami nagyon jó, hogy látszik mindenki arcán, hogy szereti a kosárlabdázást, annak ellenére, hogy még keveset tudnak róla. Lesz majd jobb is, amikor majd „karmolunk”, sőt majd „harapni” is fogunk! Köszönjük a lelkes szurkolást és a remek képeket a szülőknek!

Orsó Viktória (Nyuszik):

Harcos mérkőzésen sikerült megszereznünk az első győzelmünket. Gratulálok a gyerekeknek és köszönjük a szülők szurkolását!

6 : 6, 10 : 2, Büntetők: 4 : 4, 0 : 14, 8 : 10

Az első meccsen egy véletlen ütközés miatt, Deres Andris nem tudta vállalni a játékot, így 9 játékossal a második félidőre elfáradtunk. Gratulálok a gyerekeknek,nagyot küzdöttek!

Kaposiné Holló Ildikó (Kócsagok):

10 emberrel vágtunk neki a 2. fordulónak. A hiányzók miatti bizonytalanság nagyon meglátszott az első két negyedbeli játékunkon: a Nyuszik ellen mi voltunk „nyuszik”. Jót tett a szünet, mert utána a ponterősebb játékosok végre ‘felébredtek’, bátrabban vállalkoztak a dobásokra, mindenki jobban figyelt a lepattanóknál és a védekezésnél is.

A 3. negyed eredménye (0:14) önmagáért beszél, itt fordítottuk meg a mérkőzést. Az utolsó 10 percben a legrutinosabb játékosunk szerencsére elkapta a fonalat, így nem csak tartani, de egy kosárral még növelni is tudtuk az előnyt. A második félidőben a védekezésünk nagyon jó volt, ezért külön dicséret illeti a gyerekeket! Nagyon büszke vagyok mind a tíz kosarasomra, különösen azért is, mert öten abszolút kezdőként nagyon jól helytálltak, hasznos, harcos tagjai voltak a csapatnak.

11 : 6, 9 : 9, Büntetők: 6 : 7, 12 : 2, 8 : 2

A második mérkőzésen bátrabban kezdtünk, és ami fontos, hogy többen is szereztek mezőnykosarat, nem csak a ‘rutinosabb’ játékosaink. A második félidőre ismét felpörgött a csapat, bátrabban, gyorsabban játszottunk, annak ellenére, hogy a két egymás utáni mérkőzés miatt a fáradság jelei is látszottak már. Külön öröm, hogy mindenkinek sikerült pontot szerezni a mérkőzésen. A csapatunk történetében most volt először, hogy mindkét meccsünket sikerült megnyerni, úgyhogy nagyon nagy volt a boldogság! Ismét köszönöm a szülők lelkes támogatását és büszkén gratulálok a gyerekeknek!