87 : 59

Negyedek:

18 : 17, 24 : 22, 22 : 8, 23 : 12

Edzői értékelés:

Nagyon nehéz csoportba kerültünk, ismerve a többi csoportot és azoknak a csapatoknak korábbi mérkőzéseit. Tartottunk a mérkőzéstől és ez meglátszott az az első félidőben. Harmadik harmadban remek védekezéssel gyors támadásainkkal elértük, hogy még rendezetlen védelem ellen könnyű kosarakat szerezhessünk. Gugolya Eszter és Dávid Mia ponterős volt, Ehmann Timi jól szedte a lepattanót, de mindenki dicsérhető akarásáért.

13 : 25, 10 : 32, 8 : 40, 21 : 23

Az eredmény nem azt mutatja, de jó kis csapat volt az ellenfelünk. Ezt bizonyítja, hogy szoros mérkőzést játszottak a Debrecennel és harmadik mérkőzésükön legyőzték a BEAC-ot.

Mi a harmadik negyedben azzal az öt fővel, akikkel játékos labdás foglalkozáson keresztül eljutottunk a kosárlabdázásig és eddig háromszor vettünk már részt a legjobbak között a döntőkben, átérezték, amit mondtam, hogy szeretném szépen befejezni a közös munkát velük és ehhez itt tovább kell jutni. Ennél szebb játékot nem is kívánhattam volna tőlük, mint ez a 40:8 megnyert negyed és a mérkőzés.

8 : 14, 18 : 15, 26 : 20, 16 : 14

Kicsit már elfáradtunk és ellenfelünk is nagyon felkészült ellenünk. Első félidőben nagyon sok erőltetett megoldás jellemezte támadásainkat, második félidőben már csapatként dolgoztunk és ez eredményesnek bizonyult.

Ezen a mérkőzésen G. Eszter pontjaival és gólpasszaival, E. Timi 17 lepattanó labdájával és pontjaival, B.N. Kata szerzett labdáival és gólpasszaival emelkedett ki. Köszönjük a biztatást a Szolnokon és itthonról szurkolóknak. A középdöntőbe jutást korábbi segítőimnek Nóra és Csilla „néniknek” is szeretném a gyerekek nevében is megköszönni, mert több éven át sokat tettek azért, hogy eddig eljutottunk.