Szép volt lányok!

Petz Gábor

Botos Péter

Ezen a reggelen úgy keltem fel, hogy győzni fogunk. A lányok is megérezték, hogy van keresnivalónk a mai napon.

A Vodafone csarnokban az MTK csapatával játszottunk ebéd helyett. A lányok minden tudásukat, akaratukat beleadva küzdöttek. A mérkőzés nehezen indult, de szerencsére tartottuk az eredményt. Folyamatosan változott, hogy éppen melyik csapat vezet néhány ponttal. A félidőben  4 pontos fővárosi előnyt mutatott a tábla.

A harmadik negyed elején pedig már 10 pont volt az előnyük. Az időkérés jót tett a csapatnak, 20-4 es sorozatot produkáltunk. Ez a tény el is döntötte a mérkőzést. Örömmel tölt el, hogy pályafutásuk során először sikerült nagy fölénnyel megnyerni a harmadik negyedet.

A negyedik játékrészben okos játékkal tartottuk az eredményt. Óriási öröm volt a lefújás pillanatában, mert nem mindennapi dolog az, hogy kiemelt junior bajnokságban kis kadett csapatként meccset tudunk nyerni!

Gratulálok a csapat minden egyes tagjának, minden kis apró segítség hozzátett a győzelmünkhöz.

DKKA-MTK 71-67 (16-15, 19-24, 21-9, 15-19)

Csapat: Nagy Krisztina 5, Nagy Annamária 13, Nagy Dorottya 5, Czompó Cintia 4, Góbi Maja 12, Gombás Petra, Laufer Gabriella 2, Fülöp Kata 3, Csepke Klaudia, Mányoky Fanni 9,