Tisztes helytállás a Kadet Régiós döntőn

Dátum: 2019-01-20
Csapatok: Dávid Kornél KA – Dávid Kornél KA „B”
Eredmény: 104 : 56
Negyedek: 34 : 9, 25 : 19, 25 : 3, 20 : 25
Edzői értékelés: Mindig nehéz olyan játékosok ellen játszani, akikkel nap mint nap találkozunk, sőt időnként együtt is edzünk. Szerencsére komolyan vették a lányok a kérésemet és nem feltett kezekkel mentünk pályára. Úgy érzem kihoztuk a csapatból a maximumot és büszke vagyok a lányokra, hogy sikerült egy jó meccset játszani.
Negyedek: 25 : 26, 24 : 16, 13 : 18, 8 : 16
Edzői értékelés: A második mérkőzést is nagy intenzitással tudtuk kezdni, de mindig volt egy 2-3 perces holtpont, ami alatt ellenfelünk fel tudott kapaszkodni. Az utolsó negyedre elfáradtunk, ezt kihasználva a szombathelyi csapat átvette a vezetést és megnyerte a mérkőzést, a végletekig küzdő csapatunk ellen.

Nagyon büszke vagyok a lányokra, hogy egy korosztállyal magasabb szinten is meg tudták mutatni azt a fajta küzdést és hozzáállást, amit ők képviselnek.