naptár

Tovább robog az Akadémia Expressz

DKKA 48. hét mérkőzései
(2021.11.29-2021.12.05)

 

2021.11.30, kedd – Dombóvár (Fiú Junior Bajnokság, Főtábla I.)

19.00- Dombóvári Kosársuli KE – Dávid Kornél KA/A

 

2021.12.01, szerda – MKOSZ terem (Leány Regionális Kadett Bajnokság, „B” csoport)

15.15- Dávid Kornél KA/B – MVM-OSE Oroszlányok

 

2021.12.01, szerda – Győr (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, „C”csoport)

15.30- Győri KC/B – Dávid Kornél KA Bulls

 

2021.12.02, csütörtök – Nagykanizsa (Leány Junior Bajnokság, Főtábla „C” csoport)

16.30- Kanizsai Vadmacskák SE – Dávid Kornél KA

 

2021.12.03, péntek – Celldömölk (Férfi NBII. nyugati csoport)

20.00- CVSE Vulkán Fürdő – Dávid Kornél KA

 

2021.12.04, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 3. ford. „A” csoport)

9.30- Alba Fehérvár Cápák – Fűzfői AK

10.45- Fűzfői AK – DKKA Alligators

12.00- DKKA Alligators – Alba Fehérvár Cápák

 

2021.12.04, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Junior Bajnokság)

16.00- Dávid Kornél KA/B – Soproni Sportiskola Kosárlabda Ak.-SMAFC/B

 

2021.12.04, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Junior Bajnokság, Főtábla I.)

18.30- Dávid Kornél KA/A – Soproni Sportiskola KA

 

2021.12.04, szombat – Sopron (Fiú Serdülő Bajnokság, régiós kiemelt A csoport)

11.00- Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia-SMAFC – Győri KC/A

13.00- Alba Fehérvár/A – Dávid Kornél KA Bulls

15.00- 3. helyért

17.00- Döntő

 

2021.12.04, szombat – Ajka (U12 Bajn., 3. ford. „F” csoport)

10.00- Ajka – DKKA Bulls

11.15- Alba Fehérvár Zsiráfok – AF-Tatabányai Medvék

12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2021.12.04, szombat – Szombathely (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, „A” csoport)

17.30- Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Dávid Kornél KA Cougars

 

2021.12.05, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Kadett Bajnokság, Főtábla „A” csoport)

15.00- Dávid Kornél KA Alligators – KASI Delfinek/A

2021.12.05, vasárnap – Veszprém (U12 Bajn., 3. ford. „E”és „B” csoport)

9.00- Dunaújvárosi Sárkányok – DKKA Cougars

10.15- VUKE U12 Leopárdok – Kosársuli 8600 Kft.

11.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

12.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

14.30- VUKE U12 Oroszlánok – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok

15.45- Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – DKKA Pandák

17.00- DKKA Pandák – VUKE U12 Oroszlánok

 

2021.12.05, vasárnap – Oroszlány (Fiú Serdülő Bajnokság, régiós kiemelt D csoport)

10.00- MVM-OSE Tatabánya – VUKE U14/B

12.00- Győri KC/B – Dávid Kornél KA Cougars

14.00- 3. helyért

16.00- Döntő

 

2021.12.05, vasárnap – Ajka (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, „C”csoport)

11.00- Ajka – Dávid Kornél KA Bulls

 

2021.12.05, vasárnap – Budapest (Női Amatőr NBI. zöld csoport)

17.00- Törekvés SE – Dávid Kornél KA

 

 

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!