52 : 66

Negyedek:

14 : 16, 7 : 6, Büntetők: 4 : 5, 11 : 20, 16 : 19

Edzői értékelés:

Pénteken még a szabályos kiállás volt a cél, de szerencsére Dancs Gergő meggyógyult és így reménykedhettünk egy esetleges visszavágásban a Cápák ellen.

Jó mérkőzést játszottunk, szoros volt a mérkőzés, de a harmadik negyedben Dancs Gergő és Csabai Márton kiváló játékával el tudtunk húzni és a negyedik negyedben sem engedtünk ki, köszönhetően Mizsei Attila remek 1-1 elleni játékának.

Gratulálunk a csapatunknak, mert kezdtünk okosan, fegyelmezetten játszani, aminek meg lett az eredménye!

17 : 9, 25 : 16, Büntetők: 5 : 7, 14 : 8, 24 : 14

Anélkül, hogy lebecsülnénk az ellenfelünket, biztosak voltunk a győzelemben. Sajnos az az akarás és odafigyelés, ami meg volt az előző mérkőzésen, most hiányzott a csapatból. (Fogjuk a fáradtság rovására)

Mizsei Attila és Strasszer Botond negyede volt most eredményesebb. Meg kell említeni Albert Karcsi igyekezetét és ponterősségét is!