naptár

Ünnep utáni rövid program

DKKA 11. hét mérkőzései
(2022.03.14-2022.03.20.)

 

2022.03.16, szerda – MKOSZ terem (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)

18.15 – Dávid Kornél KA/A – Zsíros Akadémia Kőbánya

 

2022.03.16, szerda – Mosonmagyaróvár (Fiú Kadett Regionális Bajnokság B csoport)

17.15 – CREDOBUS Mosonmagyaróvár – Dávid Kornél KA/B

 

2022.03.17, csütörtök – MKOSZ terem (Fiú Junior Bajnokság, rájátszás)

18.15 – Dávid Kornél KA/A – Kecskeméti KA

 

2022.03.17, csütörtök – Boy Jenő Ált. Isk. (Fiú Kadett Regionális Bajnokság B csoport)

19.00 – Dávid Kornél KA/C – VUKE U16/A

 

2022.03.19, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Junior Bajnokság, rájátszás)

11.00 – Dávid Kornél KA – PVSK-NKA/A

 

2022.03.19, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Junior Regionális Bajnokság A csoport)

13.30 – Dávid Kornél KA/B – Győri KC

 

2022.03.19, szombat – MKOSZ terem (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)

18.30 – Dávid Kornél KA/A – Újpest MT/A

 

2022.03.19, szombat – Várpalota (Fiú Kadett Regionális Bajnokság B csoport)

16.00 – Várpalotai Sárkányok – Dávid Kornél KA/C

 

2022.03.19, szombat – Ajka (U12 Bajnokság, Alsóház 6. forduló, D csoport)

10.00 – AJKA – Alba Fehérvár Zsiráfok

11.15 – Conoil Pápa KC – DKKA Cougars

12.30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

13.45 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2022.03.19, szombat – Várpalota (U12 Bajnokság, Alsóház 6. forduló, E csoport)

10.00 – DKKA Bulls – Várpalota Sárkányok

11.15 – VUKE U12 Leopárdok – AF-Tatabányai Medvék

12.30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese

13.45 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

2022.03.20, vasárnap – Kaposvár (U12 Bajnokság, Felsőház 2. forduló)

10.00 – NKA Pécs Fiú „A” – KASI Delfinek/A

11.30 – DKKA Alligators – NKA Pécs Fiú „A”

13.00 – KASI Delfinek/A – DKKA Alligators

 

2022.03.20, vasárnap – BoryJenő Ált. Isk. (U12 Bajnokság, 6. forduló, B csoport)

9.30 – DKKA Pandák – AF-Velencei Gézengúzok

10.45 – AF-Velencei Gézengúzok – Dunaújvárosi Sárkányok

12.00 – Dunaújvárosi Sárkányok – DKKA Pandák

 

2022.03.20. vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Junior Bajnokság, rájátszás)

18.00 – Dávid Kornél KA/A – Atomerőmű GYKSE U18/A

 

2022.03.19-20. szombat-vasárnap – Budapest (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla 4.forduló)

03.19, szombat

15.00 – Soproni SI KA SKC/A – Dávid Kornél KA/A

17.00- Vasas Akadémia/A – Zsíros Akadémia Kőbánya/A

03.20, vasárnap

9.00 – Vasas Akadémia/A – Soproni SI KA SKC/A

11.00 –  Zsíros Akadémia Kőbánya/A – Dávid Kornél KA/A

15.00 – Dávid Kornél KA/A – Vasas Akadémia/A

17.00 – Zsíros Akadémia Kőbánya/A – Soproni SI KA SKC/A

 

2022.03.19-20, szombat-vasárnap – Budapest (Leány Serdülő Bajnokság, főtábla I.)

03.19, szombat

11.00 – Szegedi KE/A – Dávid Kornél KA/A

13.00 – Vasas Akadémia/A – DEAC

16.30 – DEAC – Szegedi KE/A

18.30 – Vasas Akadémia/A – Dávid Kornél KA/A

03.20, vasárnap

9.00 – Dávid Kornél KA/A – DEAC

11.00 – Szegedi KE/A – Vasas Akadémia/A

nyári táborok
Jelentkezz nyári táboraink egyikébe! Kattints a részletekért!