Helyszín: Sopron Novomatic Aréna Kis terem
Dátum: 2019-11-07
Csapatok: Soproni SI KA B – DKKA IV/MIX
Eredmény: 58 : 62
Negyedek: 10 : 18, 15 : 18, 15 : 19, 18 : 7
Edzői értékelés: A hosszú utat és jó bemelegítést követően, szépen kezdték a mérkőzést a fiúk.

A soproniak a mérkőzés egészében zónáztak így ez ellen kellett gyakorolniuk a fiúknak, ami sikerrel ment nekik, sok dologban javítottak a fiúk az előző meccshez képest.

A 3. negyed 5. percében 54-28 ra vezettünk, majd az ellenfelünk 4 gyors és könnyű kosarat szerezve feljött 19 pontos különbségre, a nézőik pedig hatalmas lelkesedéssel biztatták ezután a soproniakat.

Ami az egyetlen hátrányunk, hibánk volt az egész meccsen és ez viszont sokba került, hogy a fiúk hagyták hogy a külső tényezők befolyásolják őket, a Sopron ugyanazt a taktikát alkalmazva és intenzitást kicsit sem váltva jött fel közel hihetetlen módon 4 pontra a mérkőzés végére. A fiúk az utolsó 15 perc alatt mindössze 8 pontot tudtak szerezni. Ezt persze sajnos mind maguknak köszönhetik mivel nem támadtak elég agresszíven, féltek hibázni. A védekezés részével elégedett voltam a hatalmas soproni pont zuhatag ellenére, ugyanis az egyik játékvezető nagyon nagy hát szelet adott a soproniaknak.

Mindentől függetlenül büszke vagyok a fiúkra, javítjuk a hibákat.