VUKE – Alba-Sportopus

Eredmény:

0 : 2

Edzői értékelés:

A mérkőzést papíron mi nyertük. Lejátszottuk,a négy negyed eredménye 22:15, 15:12, 17:19, 14:7.

Régen játszottunk élesben és ez meg is látszott. A játékosok többsége a tudása töredékét volt képes nyújtani. Régi hibánk, hogy mindenki mások dolgával foglalkozik (ellenfél, időmérés, eredményjelző kezelés, játékvezetők, társak), alig akadt, 3-4 olyan játékos, aki a saját feladatát akarta jól megoldani. Ez aztán rányomta a bélyegét a játékunkra.

10 : 24, 15 : 17, 14 : 21, 13 : 22

A VUKE ellen játszó csapatra három negyeden keresztül nem lehetett ráismerni. Egész más mentalitásban játszottunk, és ha a védekezésben hibáztunk is, a támadójátékukban egész jól rá lehetett ismerni arra, amit az elmúlt időszakban tanultunk. Sajnos, a két egymást követő meccsen az egyértelműen erősebb szombathelyiek ellen a negyedik negyedre fizikailag elfogytunk.