IV. negyed: 6 11
Hosszabbítás: 0 0

Edzői értékelés:

Mosolygó Bea (Nyuszik):

Sok hiányzónk volt az év utolsó meccsén, ettől függetlenül az elért eredményt nem csak erre fogható.

A Rókák csapata abszolút megérdemelten nyert, mind állóképességben, mind technikailag alul maradtunk ezen a napon.

Ádám Csilla (Rókák):

Megszereztük idei első győzelmünket, hatalmas öröm volt ez számunkra és szép évzárás.

Megérdemelték már a lányok, hiszen nagyon lelkesek, szorgalmasan és fegyelmezetten edzenek, és ennek az eredményét láthattuk a meccsen.

A Nyuszik ugyan kissé megfogyatkozva léptek pályára, és ezzel a felállással fel tudtuk velük venni a harcot.

Örülök annak, amit láttam a pályán a csapatomtól, meccsről meccsre fejlődünk, és ez nem feltétlen az eredményben mutatkozik meg.

Gratulálok mindenkinek és köszönjük a játékot a Nyusziknak!

Kováts Nóra (Tigrisek):

A Párducok elleni mérkőzés igazi csatát hozott.

Sajnos, a helyezkedésbeli hibáinkat könyörtelenül kihasználta és ponttal büntette ellenfelünk. Mi azonban nem adtuk fel és a félidei egy pontos vezetés után a harmadik negyedben el is döntöttük a mérkőzést.

IV. negyed: 2 10

A Tigriseket korban és magasságban ugyan nem tudjuk utolérni, ellenük más fegyver kell.

Technikailag szépen dolgoztunk, sebességben és keménységben kell fejlődnünk nekünk is még, és a későbbiekben velük is fel tudjuk venni a harcot.

Gratulálunk nekik!

Fáradtan, de jó hangulatban vártuk a csoport döntő meccsét a Rókák ellen.

Jó védekezéssel sok labdát szereztünk, a ziccereinket pedig egész jó százalékkal sikerült is értékesíteni. Itt külön szeretném kiemelni Zeller Adriennt, aki nyolc éves létére kiválóan védekezett az 1-2 évvel idősebbekkel szemben.

A második győzelem amellett, hogy nagyon szép karácsonyi ajándék volt, a csoportból való feljutást is jelentette.

Az egész napot tekintve elégedett voltam a látottakkal, a lányok egyre többször alkalmazzák az edzésen tanult technikai elemeket.