90 : 73

Negyedek:

20 : 23, 25 : 20, 27 : 14, 18 : 16

Edzői értékelés:

A listavezető, a tavalyi bajnok otthonába látogattunk ahol szoros mérkőzést szerettünk volna játszani, ezért taktikánkat is így alakítottuk ki. Ezt 25 percig sikerült is betartani, amivel megleptük ellenfelünket. Ma sajnos a padról nem jött az a plussz amit mindig is adtak játékosaink, itt 5-6 perc alatt ellépett a házigazda biztosítva 15 pontos előnyét. Az utolsó negyedben mindenki pályára lépett és átérezhette milyen amikor a bajnokcsapat ellen játszik.

A játékvezetést meg kell említenem, persze hibázni lehet, mert mi is emberek vagyunk és nem gépek, de ilyet!!! Egy vitatott labdabirtoklást követően a sporik egyszerűen átadták a labdát a hazaiaknak, akik könnyű gólt értek el, miközben játékosaink a támadó térfélen tartózkodtak, hisz előzőleg nekünk ítélték meg a bedobást. Erre nem is reagáltak..csak a mérkőzés végén valami érhetetlen magyarázatot adtak rá. Ja és ez még vendég vezetésnél történt…