Csapatok: MTK Budapest – DKKA
Eredmény: 52 : 58
Negyedek: 6 : 18, 14 : 9, 18 : 14, 13 : 10
Hosszabbítás: 1 : 7
Edzői értékelés: Szinte hiba nélkül kezdtük a mérkőzést. Összeszedett védekezésünknek köszönhetően nagyon jó ritmusban tudtunk támadásokat is vezetni.

Ezeknek köszönhetően folyamatosan tudtuk növelni az előnyünket és a 15. percben már 16 pontosra nőtt a különbség. Itt azonban megtorpantunk és a félidőre látótávolságon belülre került az MTK csapata. (20:27).

A II. félidőre hatalmas küzdelem alakult ki a pályán, a IV. negyed 2. percében ért utol bennünket ellenfelünk (42:42). Innentől felváltva vezettek a csapatok egészen a végéig, ahol is a rendes játékidőben döntetlen lett az eredmény (51:51).

A hosszabbításban védekezést váltottunk, aminek ellenfelünk nem találta az ellenszerét, csak büntetőből tudtak pontot szerezni.

Hol szép játékkal,hol csúszva-mászva, de óriási SZÍVVEL és KÜZDÉSSEL megszereztük a győzelmet.