Alapszakasz első az U21-es csapatunk

U21 24. forduló

Alba Fehérvár-DKKA-Balogh 2000 – Falco KC Szombathely 84:77 (28:19, 20:23, 16:18, 20:17)

Kusonic M. 31/6, Brbaklic A. 10, Kovács Á. 18/3, Czirbus J. 11, Fülöp B. 3

Csere: Füzy M. 4, Molnár D. 3, Varga M. 2, Zsenits B. 2, Molnár M., Adegbite D.

Az utolsó fordulóban az alapszakasz első és második helye volt a tét a mérkőzésen. Amelyik csapat nyer az az alapszakasz győztes.

Jól kezdtük a mérkőzést. Az 5. percben már 21:12 arányban vezettünk. A folytatásban nagy csata folyt a pályán. Keményen védekeztek a csapatok és nehéz volt tiszta dobóhelyzeteket kialakítani. Nehezítette helyzetünket, hogy a két kezdő centerünk végig fault problémákkal küzdött.

Az első negyedben megszerzett előnyünket sikerült végig megőrizni és ezzel megszerezni a győzelmet és az alapszakasz elsőséget.

U21-es csapatunk nagy tettet hajtott végre azzal, hogy 2014. december 10. óta nem kapott ki és 14 mérkőzést nyert meg zsinórban!