Negyedek:

16 : 4, 13 : 10, 8 : 4, 13 : 10

Edzői értékelés:

Salamon Endre (Velencei Kacsák):

Játszhattunk volna sokkal szorosabb mérkőzést is, ha a mérkőzést bátrabban kezdjük. Sajnos, az első negyed 14 pontos különbsége, meghatározta a mérkőzés egészét. Így hiába javultunk fel az utolsó három negyedre már csak futottunk az eredmény után.

2 : 16, 11 : 4, 6 : 15, 4 : 6

Ezen a mérkőzésen is sikerült ugyanolyan gyengén kezdeni, mint az előzőn. Végig hátrányból küzdeni nagyon nehéz és az ellenfélnek a gyors vezetés magabiztosságot ad azokban a helyzetekben, amikor felzárkóznánk. Versenyezni meg kell tanulni. Örömteli volt, hogy a védekezésünkben nem találtak hibát a játékvezetők, de azért ennél „szorosabban” is tudtunk volna védekezni. Ami a támadást illeti, bár játszottunk nagyon szép befutásokat és voltak jó 1:1 elleni megoldások, de tudomásul kell venni, hogy ennyi figyelmetlenséget, pontatlanságot nem bír el egyetlen mérkőzés sem.