ÓRAÁTÁLLÍTÁS

2019. március 31.-én, vasárnap hajnalban 2 óráról 3-ra kell előreállítani az időt, ne felejtsétek el otthon Ti sem! Egy órát “veszítünk”, ennyivel alhatunk kevesebbet – ha nem szeretnél elkésni a vasárnapi mérkőzésedről/buszindulásról, tedd meg már szombat este, lefekvés előtt!

20. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 20. hét mérkőzései (2018.05.14-2017.05.20) 2018.05.14, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Női Bajnokság, rájátszás) 19.10- Old Girls – DKKA (U16-U18/B) 2018.05.16, szerda – Zalaegerszeg (Amatőr Női Bajnokság, rájátszás) 15.30- ZTE NKK II. – Dávid Kornél KA 2018.05.17, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B., rájátszás) 18.30- Alba Fehérvár – Óbudai Kaszások […]

19. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 19. hét mérkőzései (2018.05.07-2017.05.13) 2018.05.08, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság, rájátszás) 18.40- DKKA – Old Girls (U16-U18/B) 2018.05.10, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. ford. „A” csoport) 16.00- Velencei Vadkacsák – DKKA Ugrómókusok 2018.05.12, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 leány torna) 9.00- […]

Agárdi tábor 1. turnusa MEGTELT!

Ezúton tájékoztatunk minden kedves érdeklődőt, hogy az agárdi bentlakásos tábor első turnusa (06.18-06.23.) a befizetések alapján 2018.05.04, péntek délután 17 órával megtelt! Résztvevők névsora: 1. Vida Balázs 2. Bundik Bálint 3. Finy Ágoston 4. Finy Barnabás 5. Ujhelyi Adrián 6. Mogyorósi Péter 7. Bakró-Nagy Kata 8. Szalczgruber Ádám 9. Zákány Bálint 10. Maár Levente 11. Bükki […]

18. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 18. hét mérkőzései (2018.04.30-2018.05.06) 2018.05.02, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B. rájátszás) 15.00- Alba Fehérvár – Falco KC Szombathely 2018.05.03, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Amatőr Női Bajnokság, rájátszás) 15.30- Dávid Kornél KA – ZTE NKK II. 2018.05.03, csütörtök – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) 17.30- Soproni Tigrisek – Alba […]

17. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 17. hét mérkőzései (2018.04.23-2017.04.29) 2018.04.24, kedd – Veszprém (Fejér Megyei Női Bajnokság) 19.10- Veszprém – DKKA (U16-U18/B) 2018.04.25, szerda – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) 17.00- Alba Fehérvár „C” – Győri KC (U16/C) 2018.04.26, csütörtök – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) 17.00- Alba Fehérvár – OSE (U16/B) 2018.04.26, csütörtök […]

16. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 16. hét mérkőzései (2018.04.16-2017.04.22) 2018.04.17, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság) 18.40- DKKA – Old Girls (U16-U18/B) 2018.04.17, kedd – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) 19.30- Soproni SI – Alba Fehérvár „B” (U16/B) 2018.04.18, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (DKKA Nyuszi Kupa) 15.30- DKKA Fiúk – DKKA Lányok […]

Lent és fent-a Gepárdok hétvégi teljesítménye

  Korosztály: Kenguru (U11) Csoport: Alapszakasz Forduló: 7. forduló Helyszín: Székesfehérvár Terem: Bory Jenő Általános Iskola Dátum: 2018-04-07 Csapatok: DKKA Gepárdok – DKKA Csigák Eredmény: 38 : 59 Negyedek: 10 : 18, 6 : 8, Büntetők: 5 : 8, 7 : 13, 10 : 12 Edzői értékelés: A 7. fordulóban ismét találkozhattunk a Csigákkal. Múltkor […]

15. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 15. hét mérkőzései (2018.04.09-2017.04.15) 2018.04.10, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság) 20.00- Dávid Kornél KA – Tatai SE 2018.04.10, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság) 18.40- DKKA – Dunaújvárosi Sárkányok (U16-U18/B) 2018.04.13, péntek – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 7. ford. „B” csoport) 16.00- DKKA […]

14. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 14. hét mérkőzései (2018.04.02-2017.04.08) 2018.04.04, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság) 15.30- Dávid Kornél KA – Pécsi VSK/A (U16/A) 2018.04.04, szerda – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) 17.00- Alba Fehérvár „B” – Pápai KC (U16/B) 2018.04.04, szerda – Sopron (Fiú U20 Bajnokság) 16.15- Sopron KC – Alba […]

13. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 13. hét mérkőzései (2018.03.26-2017.04.01) 2018.03.27, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság, rájátszás) 15.30- Dávid Kornél KA – Aluinvent DVTK Miskolc 2018.03.28, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) 15.30- Alba Fehérvár „B” – Szombathelyi KA (U16/B) 2018.03.28, szerda – Szeged (Fiú U20 Bajnokság) 15.15- Naturtex-SZTE-Szedeák – Alba […]

12. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 12. hét mérkőzései (2018.03.19-2017.03.25) 2018.03.20, kedd – Budapest (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság) 17.45- Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA (U16/A) 2018.03.21, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság) 15.30- Alba Fehérvár – MAFC (U20/A) 2018.03.21, szerda – Miskolc (Női Amatőr Bajnokság, rájátszás) 17.00- Aluinvent DVTK Miskolc – Dávid Kornél […]

11. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 11. hét mérkőzései (2018.03.12-2017.03.18) 2018.03.12, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság) 20.10- Alba Fehérvár – Konstruktor (U20/B) 2018.03.14-17, szerda-szombat (EYBL CE region U16-U20 Play-off) 03.14. szerda 14.30- CSU-BT Cluj-Napoca – Szolnoki Sportcentrum (U16) 16.30- Stellazzurra BA – TS Jahn München (U16) 18.30- Lido di Roma Basket – Alba Fehérvár […]

10. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 10. hét mérkőzései (2018.03.05-2017.03.11) 2018.03.07, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság) 15.30- Alba Fehérvár „A” – Szolnoki Sportcentrum „A” (U16/A) 2018.03.08, csütörtök – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság) 17.00- Alba Fehérvár „C” – Ajka (U16/C) 2018.03.09, péntek – Tiszaújváros (Férfi NBI/B.) 18.00- Tiszaújvárosi Phoenix KK – Alba […]

9. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 9. hét mérkőzései (2018.02.26-2017.03.04) 2018.02.26, hétfő – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Junior Bajnokság, keresztjáték) 15.30- Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia (U18/A) 2018.02.27, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság) 20.10- Alba Fehérvár – Ősfehérvár KC (U20/B) 2018.02.27, kedd – Szeged (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság) 17.00- SZEDEÁK/A – Alba […]