12,
  26 :
  12

Edzői értékelés

Az odavágó mérkőzésen magasra tettük a lécet, ugyanis a II. félidő gyengébb játékának köszönhetően 18 pontos hátrányból futottunk neki a visszavágónak.

A hazai derbi nem indult jól  számunkra, ez a lassú stílusú kosárlabda abszolút nem fekszik. Aztán a II. negyedtől már a saját játékunkat kezdtük játszani, aminek eredményeként a szünetre eltüntettük a különbség felét.

A II. félidő közepéig 10-14 ponton billeget a mérleg nyelve. A küzdés, a hajtás hibátlan volt, de be-be csúszott egy-egy hiba. A végjátékra elfogyott az ellenfél előnye, mi pedig tovább folytattuk a megalkuvás nélküli játékot és 2 perccel a vége előtt már 20 pont felet volt az előnyünk. 2 labdaszerzéssel pedig végleg eldöntöttük a meccset.

Hatalmas gratuláció a CSAPATNAK, mert 1 percig nem adták fel a lányok és ennek a hozzáállásnak egy bravúros továbbjutás lett a jutalma!!