Dátum: 2020-02-02
Csapatok: DKKA – Széchenyi KA Győr
Eredmény: 76 : 64
Negyedek: 21 : 18, 20 : 9, 19 : 18, 16 : 19
Edzői értékelés: A junior csapathoz hasonlóan a héten az első ellenfelünk a betegség volt, ami nagyban rányomta a bélyegét a heti edzésmunkánkra.

Azonban ez nem látszott a mutatott játékon. A kezdeti bizonytalankodás után szépen építgettük az előnyünket. (5.p. 16:4) Ezt követően a győri lányok is magasabb fokozatba kapcsoltak, közelebb is kerültek hozzánk,azonban mindig sikerült átbillenünk a holtpontokon és 14 pontos előnnyel zártuk a félidőt. (41:27)

A II. félidő elején ellenfelünk egész pályás letámadása okozott zavart, azonban sikerült rendezni a sorokat és a sok kihagyott ziccer ellenére,tartottuk az előnyünket. (30.p. 60:45)

Az utolsó negyedben is nyomás alatt tartott minket a győri csapat, azonban taktikusan, többször nagyon szép megoldásokat is bemutatva megnyertük a mérkőzést.

CSAPATKÉNT sikerült túllépni a heti nehézségeken és egy nagyon értékes győzelmet aratva megkezdeni a rájátszást.