Csapatok: DKKA – Szolnoki MÁV SE
Eredmény: 55 : 35
Negyedek: 12 : 6, 16 : 10, 15 : 7, 12 : 12
Edzői értékelés: A héten betegségekkel és sérülésekkel is meg kellett küzdenünk, ezért a felkészülésünk messze volt az ideálistól.

Nagyon döcögősen indult a mérkőzés, támadásainkba viszonylag sok hiba csúszott. Védekezésben sem voltunk mindig figyelmesek, azonban váltogatva az emberfogást és a zónát, sikerült megzavarnunk a szolnoki csapatot és 16 dobott ponton tartani őket. (félidő 28:16).

A II. félidő elején volt némi bizonytalanság, azonban a negyed közepétől a labdaszerzéseinknek köszönhetően sikerült magasabb sebességbe kapcsolnunk és 20 pontos előnyt összerakni. (3. negyed 43:23).

Az utolsó negyedben tartottuk az előnyünket, nem engedtük közelebb ellenfelünket. Örvendetes, hogy 35 kapott ponttal lehoztuk a találkozót.