DKKA BIKÁK- DKKA TITÁNOK  80: 29  (14:8, 23+7:2+3,14:13, 22:3)

Titánok:

Pákozdi Csongor 10, Szücs Dávid 9, Szakmány Szabolcs 2, Lehrner Lóránt 2, Márton Csanád 3, Mátyás Merse 2, Hajdú Bálint 1

Edzői értékelések:

Ács Péter:

A gyermek bajnokság első fordulójában két, a tavalyi szezonból már megismert ellenféllel mérkőztünk.  A szintén akadémiai Titánok csapata tavaly többször is borsot tört az orrunk alá, így igen koncentrálva készültünk a mérkőzésre. A két csapat közti különbség a második és negyedik negyedben az egész mérkőzést eldöntötte. Sportszerű mérkőzésen szereztük  meg első győzelmünket, amely győzelem egy hosszú szezon első állomása.

Tiringer László: Az első és a harmadik negyedet a már pár éve kosarazó fiúk játszották, és szépen helyt álltak. A második és negyedik negyedben leginkább azok játszottak, akik pár hónapja kezdtek foglalkozni a kosárlabdával. Ez még nekik sok volt, de ami tőlük elvárható, azt megcsinálták. Tökéletes megerősítés volt ez a gyerekek számára, hogy az edzéseken mit miért csinálunk. Gratulálok mindkét csapatnak!

DKKA TITÁNOK- Atomerőmű SE 43:40 (19:10, 2+6:10+4, 13:4,3:12)

Legjobb dobók: Szücs Dávid 16, Pákozdi Csongor 7, Mátyás Merse 5, Márton Csanád 7, Borsi Gergő 2, Papp Örs 2, Lehrner Lóránt 2, Pinczési Ádám 1, Szakmány Szabolcs 1,

Tiringer László: Ugyanazon összetételű ötösökkel játszottunk, mint az első mérkőzésünk alkalmával. Egy mérkőzéssel a lábunkban már kissé fáradtan mozogtunk, és több volt a hibás döntésünk is. ( Mindkét csapat sokat hibázott)  Nagyot küzdöttünk, és ennek meg lett az eredménye. Gratulálok!

DKKA Bikák – Atomerőmű SE 86 – 34 (23-10, 26-0, 14-12, 18-5, B: 5-7)

Ács Péter: A paksi csapat sem állította komoly erőfeszítés elé csapatomat. Az első pillanattól kezdődően koncentráltan, nagy kedvvel játszottunk. Igyekeztünk gyakorolni az edzéseken tanultakat. Erre mindenképpen jó volt ez a két mérkőzés.

Legjobb dobók: Gombás Gergő 19, Hargitai Balázs 15, Éder Barnabás-Juhász Levente 11-11